Potřebujete dokoupit barvu, nebo toner do tiskárny? Žádný problém!

logoJestliže jste vlastníky staršího, nebo novějšího typu tiskárny a stalo se vám, že vaše oddaná tiskárna vám přestala sloužit? Nevěšte hlavu, v lepším případě vám jen došla barva v tiskárně. https://www.inkoust-toner.cz/ vám přináší širokou nabídku prvotřídních inkoustů a tonerů pro vaši tiskárnu.

 

Kompatibilní náplně

 

Zdali chcete tiskout levně, ale přitom kvalitně, zkuste tisk pomocí kompatibilních náplní. Jde o populární a cenově velice zajímavou variantu vůči tonerům od originálních výrobců. Přestože výrobce je odlišný, kvalita tisku zůstává stejná, s rozdílem nižší ceny.

Inkoustové tiskárny a cartridge

 

Abychom se v tom lépe zorientovali, představíme jednotlivé tiskárny a jakým způsobem pracují. První typ je inkoustový a jak již název napovídá, tento typ pracuje s inkoustovým tiskem. Jejich princip je velmi jednoduchý, jelikož inkoust je z tiskových hlav vystřelován na papír velmi vysokou rychlostí. Inkoustové tiskárny bývají zpravidla levnější, avšak jejich spotřeba inkoustu je vyšší. Samotný inkoust je skladován ve speciálních zásobnících, jinak zvaných cartridge. Koupit můžete celou sadu pro plně barevný tisk, nebo barvy jednotlivě. Také můžete koupit pouze barvu černou a tisknout pouze černo bíle.

Tip redakce:  Připravte se na nezapomenutelnou párty a oslavu Silvestra

 

Laserové tiskárny a tonery

 

Pořizovací cena laserové tiskárny je oproti inkoustové trochu vyšší, avšak spotřeba náplní je v tomto ohlednu naopak podstatně nižší. Laserové tiskárny pracují na principu tisku z takzvaných tonerů. Tonery jsou navíc poměrně levné a dlouho vydrží, takže se investice do nákupu laserové tiskárny brzy navrací. Právě úspornost je také hlavním důvodem, proč jsou laserové tiskárny vhodné nejen do domácností, ale i vytížených kanceláří.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz