Potřebujete dodávku, ale nechcete platit za novou?

Potřebujete pro své podnikání dodávku nebo velký užitkový vůz? Dobrá zpráva je, že většina automobilek neustále rozšiřuje nabídku vozů v této kategorii, protože po dodávkách a užitkových vozech je stále větší poptávka. Horší zprávou ale je fakt, že dodávky stojí stále více peněz a ne každý chce investovat půl milionu korun za nové užitkové vozidlo. Právě 500 000Kč je u dodávek naprosto běžná cena. Jak ale situaci řešit, když dodávku potřebujete? 

Nehledejte novou, ale ojetou

Není bezpodmínečně nutné hledat novou dodávku, když vaše účely pro podnikání mohou skvěle splnit i ojeté dodávky. Jejich cena je v mnoha případech nižší o více než polovinu z kupní ceny nového vozu. A rozhodně se nemusí jednat o vozy s nízkou kvalitou. Na trhu se dají najít třeba vozy, které nemají najeto ani 100 000 kilometrů a jsou ve skvělém technickém stavu. Kde takové vozy hledat?

dodávky1

 

I u nás najdete specialistu na ojeté vozy

Pokud byste hledali nabídku dodávek v klasických autobazarech, s největší pravděpodobností pro vás bude velikost jejich nabídky spíše zklamáním. Většina autobazarů na našem území se totiž specializuje na prodej osobních vozů nebo menších užitkových. Dodávky v nabídce nejsou zastoupeny vůbec nebo jen okrajově, aby bazar mohl tvrdit, že zákazníkům poskytuje komplexní nabídku vozů, ale výběr je minimální.  I na našem trhu ale lze najít specializovaný bazar dodávek.

dodávky2

 

Například Auto Gruber

Jedním z mála specialistů na prodej ojetých dodávek na našem trhu je společnost Auto Gruber. V nabídce společnosti je možné najít několik desítek dodávek a užitkových vozů různých velikostí a typů karoserie. Ke všem vozům je poskytována 100% doživotní záruka na původ vozidla a vozy jsou důkladně prověřovány po technické i právní stránce. Nemůže se vám tedy přihodit problém popisovaný v tomto článku.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz