Poštovní schránky pro každého

„Poštovní schránka na rohu ulice, to není nějaká lecjaká věc.“ Touto větou začíná známá báseň z pera Jiřího Wolkera. A nezbývá, než mu i po letech dát za pravdu, poštovní schránky opravdu nejsou pouze obyčejnou věcí do které se hází dopisy. Poštovní schránky mohou být osobité a v dnešní době je výběr tak široký, že ten správný design si vybere opravdu každý.

Široká škála materiálů a provedení

Stejně jako u designu je široký výběr také co se týče samotného materiálu schránky. Není žádným problémem obstarat si nerezové poštovní schránky, které jsou nejen elegantní, ale také odolají veškerým vlivům počasí. To samé platí i pro schránky z plastu, které zase dovolují výrobu v ladnějších tvarech. Ani klasické plechové poštovní schránky, díky moderním povrchovým úpravám, nebudou špatnou volbou a jistě vám dobře poslouží.

postovni-schranky

Kam s ní?

To je opravdu pouze na vás. Ať už se jedná o klasické venkovní schránky, nebo o speciální poštovní boxy do firemních areálů, vždy je na výběr z několika způsobů provedení. Poštovní schránku můžete klasicky zavěsit u domu na plot, u bytu použít závěsný systém u jednotlivých dveří nebo celou domovní jednotku s oddělenými schránkami do chodby. Schránky můžete také zazdít do plotového sloupku nebo vedle dveří.

Jedinečný design

Můžete použít schránky minimalistické nebo naopak vysoce designové. Vyberte si přesně takovou schránku, která je vám něčím blízká a která vás oslovuje a dejte všem jaký je váš pohled na svět hned na kraji svého pozemku. Poštovní schránka totiž opravdu není nějaká lecjaká věc a i přes stále menší využívání poštovních služeb tu s námi bude ještě opravdu dlouho. Ostatně, jaké by to byly Vánoce bez vánočních pohlednic od příbuzných a známých?

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz