Posilování a cvičení s činkami

Posilování je velice prospěšné, někdy ale trochu bolí. Při správném provedení cviku to má bolet, ale jen v průběhu lekce. Pak je nutné závěrečné protažení, které má zabránit tomu, že byste se druhý den nemohli hnout a měli problém i sejít dolů ze schodů. V době, kdy to cítíme už během posilovacího cvičení, máme ze sebe dobrý pocit, že se něco děje. Naše tělo nás informuje, že na sobě pracujeme, formuje se k zeštíhlení na těch správných a potřebných místech. Kdo v dnešní době nechodí na posilovací lekce, musí mít pocit, jako by ani nebyl. Klidně můžete posilovat doma a zvolit cvičení s činkami.

 

Posilování a posilovací činky

Málokdo si pustí do svého pokoje hudbu a začne si jen tak tančit a skákat pro radost kardio trénink. Více z nás se ale spíše uchyluje k posilování a vezme si na pomoc posilovací činky. Rádi volíme i sklapovačky a dnes hodně oblíbené squaty, které si s chutí zacvičí pěkná řada z nás. Pokaždé, když vidíme motivační obrázky v časopisech s fotografiemi vypracovaných a vyrýsovaných svalů, je nám jasné, že svaly jsou prostě v módě. Na pomoc si můžete vzít i činky vzít si na pomoc i činky jednoručky a na pomoc si vezměte i zrcadlo, které vám napoví, zda jsou vaše záda rovná, střed těla pevný, břicho stažené a ruce dostatečně pokrčené.  

Zrcadlo není jen na doladění vzhledu

Neoddiskutovatelnou pravdou je, že je mnohdy nutné při posilování kontrolovat správnost cvičení v zrcadle. Správnou techniku provedení cviku sledujte alespoň do té doby, než si to zcela nezažijete do krve. Spousta bodybuilderů se však v zrcadle sleduje i z mnoha jiných důvodů. Je příjemné na vlastní oči vidět, jak váš konkrétní sval nabíhá a napíná se, případně jak pracuje celé tělo. Když zvládnete zvedat činky a dostat tělo téměř za hranice možností, je čas zase přidat něco navíc. Měňte styl cvičení a kromě posilovny navštivte občas i tělocvičnu. Pro pocit stoupajícího adrenalinu, na který si snadno zvyknete, se rádi budete do posilovny i tělocvičny vracet. Tahle drobná závislost není zdraví škodlivá.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz