Porovnání půjček před výplatou bez registru

Půjčka před výplatou je jednoduchým řešením, když potřebujete nutně půjčit a nevíte, na koho by jste se obrátili nebo se vám nehodí žádat o půjčku banku. Přinášíme vám porovnání tří nejoblíbenějších produktů.

Půjčka

Půjčka

SMS credit – půjčka před výplatou

Postačí-li vám pouze menší finanční hotovost, pak je vám k dispozici půjčka SMS credit do 4 500 Kč se splatností na 1- 30 dní. Půjčka před výplatou je rychlá, jednoduchá a snadno dostupná. Stačí pouze vyplnit on-line žádost. Je potřeba mít trvalý příjem, bydliště v ČR a být majitelem běžného účtu. Půjčka je bez poplatku předem, není potřeba mít ručitele nebo zástavu. Výhodou je neprověřování registru.

Parametry půjčky:

částka: 500 – 4 500 Kč

splatnost: 1 – 30 dní

výplata peněz: převodem na bankovní účet do 48 hodin

Zaplo půjčka

Půjčka Zaplo je rychlým a flexibilním řešením. Podmínkou pro získání půjčky je pravidelný příjem, odeslání ověřovacího poplatku 1 Kč a rovněž nahrání kopie OP. Jako nový zákazník si můžete půjčit až 8 000 Kč bez úroku na 30 dní. Není vyžadován ručitel, dokládání příjmu nebo dojíždění na pobočku pro podpis smlouvy. Nejsou prověřovány registry dlužníků.

Parametry půjčky:

částka: 500 – 4 500 Kč

úrok: od 0%

splatnost: 1 – 30 dní

výplata peněz: převodem na bankovní účet do 15 minut

Japonská půjčka

Další rychlá Japonská půjčka, kterou poskytuje společnost Home Credit všem, kdo mají stabilní příjem, vlastní účet v bance a více než 18 let. Půjčit si můžete jako stálý klient až 50 000 Kč. Půjčka je vyřízena velmi rychle, stačí vám k tomu pouze platný občanský průkaz. Na prvních čtrnáct dní si můžete půjčit bez úročně.

Parametry půjčky:

částka: 1 000 – 50 000 Kč

úrok: od 0%

splatnost: 1 – 30 dní

výplata peněz: převodem na bankovní účet do 15 minut

Všechny tři půjčky jsou ověřené, velmi rychlé na vyřízení. Nejsou zde žádné poplatky předem a můžete si půjčit opakovaně, dle svých potřeb.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz