Pončo se o vás u vody jistě rádo postará

Klasickým ručníkům, které bylo možné vytáhnout vždy, když jste na své dovolené opustili moře či na koupališti bazén, již odzvonilo. Stejně tak jako v případě, kdy se věnujete nějakému vodnímu sportu a potřebujete se buď převléct z neoprenu, který jste měli na svém vodním skútru či prkně, anebo se chcete jen dostat do suchého.

Dejte navždy vale ručníkům, osuškám a nepěkně vypadajícím, a především teplým županům a nahraďte je raději dokonale vypadajícím pončem. Ponča jsou totiž tím nejlepším, co si na sebe můžete vzít buď u vody anebo po koupání v bazénu, kdy následně chcete pouze odpočívat se svými kamarády u dobrého koktejlu.

Zcela určitě se přitom vyhnete nepříjemné chřipce či nachlazení, které byste si mohli odnést domů. Výbornou volbou je tak v tomto případě zejména pončo s kapucí, které vás udrží v suchu a příjemném teple za každého počasí.

Tip redakce:  Kam k moři za nočním životem?

Ponča pro děti, ženy i muže

Ponča se dají sehnat ve všech barevných provedeních i ve všech variantách, a to jak pro muže, děti i ženy. Barevná ponča se navíc vyrábějí i s různými vzory, které potěší nejen děti, ale i jejich rodiče.

Při výběru toho správného ponča tak záleží především na míře vašeho vkusu, a tedy na tom, čemu dáváte na svém oblečení přednost. Dětské pončo se dá navíc sehnat i ve velmi moderním provedení, které často zdobí postavičky oblíbených hrdinů z kreslených pohádek.

Jakožto rodiče se posléze nemusíte bát, že by vaše dítě odmítalo pončo nosit. Stylový obrázek ho jistě přesvědčí o tom, že nic lepšího si již přát nemůže. Kromě jiného jsou tato ponča vždy vybavena kapucí, a to právě z toho důvodu, aby ochránila děti před prochladnutím, když neustále vybíhají z vody a zase zpět do ní.

Tip redakce:  Se správným kolem vyjedete i ten nejstrmější kopec

Můžete tak své dítko bez problémů a větších obav vzít po koupání klidně ke stánku se zmrzlinou či ledovou tříští, aniž by vaše ratolest prochladnula.

Materiál podobný ručníku vás vždy pohotově zahřeje

Pro pončo existuje synonymum ručníkové pončo, a to z toho důvodu, že jeho materiál je velmi podobný právě vysoce absorpčnímu ručníku. A jelikož se v současné době roztrhl pytel s vodními sporty, přišla řada výrobců vodního náčiní právě s nápadem, který dal možnost výrobcům vyvinout ponča na vodní sporty.

Jak jistě například každý surfař ví, ne vždy je voda dostatečně teplá a počasí přeje všem vodním hrátkám. A právě z toho důvodu, je většinou takové pánské pončo či dokonce dámské pončo zcela na místě.

Tip redakce:  Zimní dovolená: Kam za pohádkovým lyžováním?

Žádný sportovec nestojí o prochladnutí a ani o zvědavé pohledy návštěvníků pláže při jeho rychlém převlékání z neoprenu do suchých plavek, není tomu tak?

Na trhu navíc seženete nepřeberné množství tohoto zboží, přičemž valná většina z nich je vyráběna z opravdu kvalitních materiálů a vydrží vám tak několik let.

Autor: www.mysticstore.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz