Polopřevody vozidel a zkušenost s AAA Auto

Každý majitel dopravního prostředku jistě postřehl, že 30. červen 2015 se stal zlomovým pro auta v tzv. polopřevodu. Všechny tyto automobily nejsou od 1. července 2015 způsobilá pro provoz na pozemních komunikacích. I když vozy mají platnou technickou kontrolu a dobrý stav, právě onen polopřevod se pro ně stal zlomovým a také konečným.

Provozovatelům těchto vozidel nezbývá, než je zlikvidovat nebo se pokusit prodat na trhu s ojetými dopravními prostředky a delegovat tyto problémy na kupujícího. Nejsnazší cestou jsou menší autobazary, u nichž by měl zbystřit jakýkoliv potenciální kupec.

My vám v tomto ohledu přinášíme zkušenost s jedním z největší autobazarů v České republice, kde se domůže naprosto odlišného přístupu, než bývá zvykem.

Garance původu nabízeného vozu

Jak asi správně tušíte, řeč je o společnosti AAA Auto. Ta se již několikrát nechala slyšet v tom, že prodej vozů v polopřevodu zásadně odsuzuje a u každého dopravního prostředku garantuje jeho původ. A nutno podotknout, že je tomu skutečně tak.

Chcete-li se při budoucím nákup vyhnout jakýmkoliv sporům týkajícím se těchto zaniklých automobilů, spolehněte se na profesionální služby subjektu, jež patří k naprosté špičce v České a Slovenské republice.

Ať už zavítáte na kteroukoliv z 36 poboček autobazaru AAA Auto, čeká na vás garance seriózního a bezproblémového nákupu ojetého vozu.

Neskočte na podvod malým prodejcům

Vyvarujte se nebezpečí nákupu vozu v polopřevodu, jichž se nyní dostávají na trh desítky tisíc. Dejte na kladné zkušenosti zákazníků společnosti AAA Auto a na oficiální vyjádření její ředitelky, kde vás nemine garance, profesionální služby a individuální přístup.

Vše si ostatně máte možnost ověřit na vlastní kůži. Za značkou AAA Auto stojí letitá tradice, miliony obsloužených zákazníků a doživotní garance čistoty právního původu vámi zvoleného vozidla.

Kometáře uzavřeny

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz