Polámané nohy či bolavá záda? Myslete na úklid sněhu

Za okny již můžeme vyhlížet první letošní sníh, období sněhových radovánek, které mají rádi spíše děti a my, dospělí, s napětím očekáváme tu druhou tvář sněhové pokrývky. Tu mokrou, rozpouštějící se zmrzlou vodu, která nám neumožní dostat se tam, kam potřebujeme. V případě, že uděláte neopatrný krok, není neobvyklé, že si zlomíte nohu nebo si přinejmenším pěkně narazíte kostrč.

central-park-142894_640

S úpravou legislativy v roce 2009 je odklizení sněhu povinností vlastníka. Tedy je to starostí obce. Ovšem ne vždy je to tak jednoduché. V případě, že jste správcem komerčního objektu, jedná se o vaší starost, stejně tak, pokud jste zaměstnancem samosprávy a zajišťujete právě správu městských komunikací a chodníků. V případě, že se vás tato problematika tedy stále ještě týká, čtěte pozorně.

Každý z vás si velmi snadno vzpomene na to, jak ho bolela záda po té, co od úsvitu odklízel sníh z firemního areálu, aby bylo možné začít pracovat. Je s podivem, že stále tolik společností raději zničí záda svým správcům, než aby povolali odborníky na slovo vzaté. Stejný problém je k vidění i u správy obecních komunikací.

Spolupracujte s odborníky

Kdo z nás nezná každoroční problémy silničářů, kteří byli z prvního sněhu opět překvapeni? Velmi dobré reference v oblasti údržby komunikací má společnost AVE. Odklizení funguje tak, jak má a nedochází ke zbytečným úrazům ani k dopravním kolonám z důvodu sněhové kalamity. V praxi váš zimní den bude vypadat tak, že si napadaného sněhu ani nevšimnete, protože nebudete mít důvod. Sníh bude, ale ne na vašem chodníku či silnici.

Společnost AVE = spolehlivost, jistota

Společnost AVE se profesionálně postará o zasněžené prostory vašich firemních prostorů i o odklizení sněhu z obecních chodníků a silnic. Vraťte se do svých dětských let a užívejte si radovánky, které vám sníh přináší. Sníh je lepší ke stavění sněhuláka, ne na rozčilování se…

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz