Pojďte s námi za krásami Beskyd

I když nemáme zrovna Matterhorn, rozhodně to neznamená, že by české hory byly méně atraktivní. Beskydy, to je především krásná příroda s četnými drobnými vodopády a peřejemi a množstvím typické horské a lesní zvěře.

Objevte krásu Beskyd

Toto bohatství je chráněno na celém území Beskyd hustou sítí národních parků i chráněných krajinných území. Z nejzajímavějších krás tohoto pohoří za zmínku stojí třeba Rožnov pod Radhoštěm, kdy se nachází i známý skanzen. Celá krajina je protkána četnými cyklostezkami, v zimním období se zase pak mohou milovníci sportu nechat zlákat třeba do lyžařského střediska Pustevny.

 

Kraj pod Lysou Horou zkrátka stojí za návštěvu v každém ročním období. Rozhodně si na poznávání místních zajímavostí vyhraďte dostatek času. Řada lidí zůstává této krajině věrných a vrací se sem ráda pravidelně.

S pensionem Sluníčko se vám dovolená vždy vydaří

Ubytování  Beskydy: jednoznačně zvolte útulný penzion Sluníčko. Dělá skutečnou čest svému názvu. Kdyby totiž náhodou pršelo, nad vaší dovolenou tu zaručeně bude svítit slunce. Co vás v tomto moderním penzionu v srdci Beskyd čeká?

Pokud by vám náhodou opravdu nepřálo počasí, ubytovaní hosté mohou využít zdarma přístup do krytého bazénu. V případě, že se naopak bůh Radegast umoudří, vyzkoušejte dohřívaný bazén venku. Komu by z pohybu vyhládlo, ocení také příjemnou restauraci nabízející lokální speciality i moderní gastronomii například v podobě specialit z grilu nebo pokrmů bez masa.

 

Sluníčko také patří mezi zařízení, která se mohou pochlubit vlastním wellness. Tento penzion s wellness v Beskydech vám nabídne unikátní výhled a mnohem více. Návštěvníci mají k dispozici whirlpool, infra kabinu s mořským klima a vyhřívané tapidárium. Ať vyrážíte na rodinnou dovolenou nebo preferujete romantické chvilky ve dvou s partnerem při intimní večeři, penzion Beskydy Sluníčko vám splní (téměř) všechna přání. Jenom o to, aby vás vaši rodinní příslušníci nezlobili, se personál bohužel postarat nedokáže.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz