Poctivá stolařská práce

Stolařství a práce s dřevem je profesí, jež provázela lidské společenství téměř od samých počátků. Mohlo by se zdát, že v dnešním moderním světě jednadvacátého století, je dřevo a s ním i toto řemeslo poněkud upozadněno, opak je však pravdou. Na materiál, jež má duši a vyzařuje teplo domova nedá dopustit obrovské množství lidí. Se dřevem se to ovšem musí umět, jde totiž o živý materiál, který si zaslouží, aby s ním bylo zacházeno s láskou a porozuměním. Jedním z předních odborníků, jež se realizuje v oboru stolařství, je firma Simčák.

big-L

Specialista na tvorbu interiéru

Firma Simčák se zapisuje do dění českého trhu již více než dvacet let. Za dobu dvou dekád získala spoustu cenných znalostí a zkušeností, které poskytují tomuto stolařství silné a stabilní postavení mezi nelítostnou a tvrdou konkurencí. Tajemstvím úspěchu je i vybudované know-how, díky němuž za sebou společnost zanechává řadu spokojených zákazníků. Z mnoha jmenujme například spokojenou rodinu z Kolína nad Rýnem nebo obyvatelé vily v Ropici. Při výrobě dřevěného nábytku využívá stolařství Ostrava nejmodernějších technologií a pracovních postupů tak, aby byl výsledek vždy profesionální a perfektní.

Nábytek, který u sousedů neuvidíte

Zařizujete-li si domov novým nábytkem, pak nejlepší volbou je nábytek na míru. Právě firma Simčák nabízí výrobu všech druhů nábytku. V sortimentu stolařství naleznete kuchyně na míru, vestavěné skříně na míru Ostrava, obývací pokoje, luxusní postele, koupelnový nábytek, ale také nábytek do veřejných prostor, jako jsou například kanceláře. Kromě stolařských prací je součástí služeb stolařství Simčák i odborné poradenství včetně návrhu interiéru. Samozřejmostí je i doprava a montáž na místě určeném zákazníkem a garance stoprocentního provedení.

Vybavte svůj domov kvalitním nábytkem, jež vzešel z pod rukou stolařských mistrů firmy Simčák. Pořiďte si nábytek s duší.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz