Plavání kojenců Praha opět otevírá nové kurzy

Chybí Vám na rodičovské dovolené sociální kontakt a ráda byste přihlásila Vaše dítě do kroužku, který mu bude v budoucnu přínosem?

Přihlaste Vaše díte do kurzu plavání již v půl roce

Kurz plavání kojenců Prahaje ideální cestou, jak Vaše dítě již ve věku šesti měsíců naučit k radostnému pobytu ve vodě i prvním plaveckým schopnostem. Kurz probíhá v útulném prostředí v pravidelně ošetřovaném bazénu, jenž splňuje veškeré přísné hygienické normy pro plavání malých dětí. Kurzy probíhá pod dohledem akreditovaných lektorek. Kurz plavání je veden zábavnou formou. Lektorky moc dobře vědí, že děti právě v tomto věku milují nejrůznější hry, písničky a říkánky, a proto tyto metody zavádí také ve svých kurzech. Děti se ve vodním prostředí vrací do období, kdy byly v bezpečí u maminky v bříšku. Pobyt ve vodě je jim tedy velmi dobře znám. Z plaveckých dovedností se děti naučí splývat na bříšku i na zádech, vydechovat do vody, skákat, s úsměvem se potápět i orientovat pod vodou.

Tip redakce:  Nadělte pod stromeček radost

Nezapomínejte ani na vlastní psychickou pohodu

Do Centra trvalého zdraví Cordeus však můžete přijít také za relaxací sama bez dětí. Oblíbená je u maminek především ajůrvédská masáž Praha. O ájůrvédské masáži Praha je velmi dobře známo, že je považována za součást tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu nesoucí pojmenování „pančkarma“. Ajurvédská masáž je skvělým způsobem, jak dát znovu Vaše tělo do psychické pohody a ochránit jej před nejrůznějšími civilizačními neduhy. Působí jako ochranný štít před úzkostí, strachem, vyčerpáním i třeba bolestí hlavy nebo nespavostí.

Zkombinovat ji můžete také s pravidelnou Zdravou výživou, o níž se dovíte více informací zde www.cordeus.cz/sluzby/zdrava-vyziva-metabolic-balance/. Právě Zdravá výživa Praha Vám pomůže dostat se do vysněné postavy ještě před začátkem letošních prázdnin.

Tip redakce:  Obchod pro rybáře

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz