Párty stany si dnes můžete snadno pronajmout

Párty stany pronájem je skvělou možností, jak si zapůjčit velký stan na oslavu i pro jiné příležitosti. Zvolte si párty stan pronájem, pokud chystáte pouze ojedinělou akci a událost, zvolte párty stan, který se stane vynikající ochranou a přístřeškem pro velký počet lidí.

Výhody pronájmu párty stanu

A v čem vlastně spočívá výhoda pronájmu párty stanu? Těch plusů je hned několik a ten první jsme si již naznačili, jedná se o úsporu. Pokud byste si pořídili vlastní párty stan, mohli byste za něj zaplatit klidně i desítky tisíc, ovšem půjčovna párty stanu vám umožní dosti ušetřit. Pronájem totiž nestojí ani zdaleka tolik, jako koupě. Moderní půjčovny párty stanů vám navíc pomohou s instalací a doporučí vám přesně takový párty stan, který se bude hodit pro vaši událost.

Tip redakce:  Úsporný a ekologický zdroj svícení? Zkuste LED zářivky!

Nejen soukromé párty

Velikou výhodou párty stanu z půjčovny je pak jeho široká využitelnost. Když bychom si měli jmenovat ty nejvíce frekventované akce, tak se jedná samozřejmě o již jmenované soukromé oslavy, a to oslavy narozenin, jubilejí či velkých dosažených úspěchů, dále pak sem patří rovněž nejrůznější firemní akce, jako:

 

  • Rauty
  • Firemní večírky
  • Firemní tématické párty
  • Recepce
  • Kongresy
  • Představení nových produktů atd.

 

Párty stan se může stát skvělým pomocníkem při pořádání dětských akcí, za velkou výhodu pak lze označit i snadnou montáž party stanů Praha.

Svatba s párty stanem

Skvělou možností je rovněž půjčení svatebního stanu. Brno, Praha, Olomouc i další města jsou pro pořádání svateb jako stvořená a vy si budete moci vybrat párty stany pro tuto příležitost jako stvořené. Půjčení svatebního stanu v Brně i jinde je ideálním řešením, pokud hovoříme o úkrytu před sluncem, deštěm a dalšími nástrahami. Samozřejmě že konstrukce velkého stanu umožní i pojmout i veliké počty svatebčanů. Půjčovna párty stanů v Brně, známá jako Berger Stany, již čeká na vaše požadavky, stačí se dostavit na první schůzku zdarma.

Tip redakce:  Systém MUTEO obdržel International Design Award

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz