Parafínová vana je lázní pro vaše nehty i klouby

V současné době si spousta žen uvědomuje důležitost své vizáže. Obchodní zástupkyně, manažerky, asistentky ředitele, tiskové mluvčí, úřednice, bankéřky, prodavačky – to je jen krátký výčet zaměstnání, ve kterém hraje vzhled velice důležitou roli. V následujících řádcích se zaměříme především na nehty. Byť jsou na první pohled nepatrné, spousta lidí si všímá rukou a nehtů jako první. Zdravé a upravené nehty působí reprezentativně a přidávají sebevědomí.

parafínová vana

Nicméně příroda obdarovala málokterou ženu zdravými a krásnými nehty. Pakliže patříte do většinové skupiny, která neustále hledá způsoby, jak zlepšit stav svých nehtů, pravděpodobně jste na správné adrese.

V minulosti se okousané a slabé nehty zakrývaly gelovou či akrylovou alternativou. S nehtovými studii jakoby se roztrhl pytel a atraktivní gelové nehty vám udělala kosmetička na každém rohu. Postupně se začalo od modeláže nehtů upouštět, neboť něžné pohlaví hledá krásu v přirozenosti. A do popředí se dostala parafínová vana, která má pro nehty značný přínos.

Co je parafínová vana?

V zimním období je klíčovým problémem popraskaná kůže na rukách, přičemž většinou ani běžně dostupné krémy nepomáhají. A s chladným počasím jde ruku v ruce bolest kloubů na prstech a svalové napětí v dlaních. Efektivními účinky se vyznačuje parafínová vana, která dopřeje vašim končetinám vlhké teplo. Parafínové zábaly výrazně zlepšují kvalitu nehtu a léčí degenerativní onemocnění kloubů.

Moderní metoda si vybudovala své místo s v oblasti estetické kosmetiky. Odstraňuje zatvrdlou, suchou a popraskanou kůži. Ruce jsou příjemné na dotek a nehty získávají dávno ztracenou sílu.

Jaké jsou výhody parafínové lázně?

Ačkoliv se budeme trochu opakovat, zajisté stojí zato přednosti parafínové lázně ještě jednou zdůraznit. Parafínový zábal zjemňuje pokožku na končetinách, uvolňuje svalové napětí a odstraňuje palčivé bolesti kloubů. Nespornou výhodou je, že nemusíte chodit do nehtového salonu, neboť pořizovací cena parafínové vany je přijatelná. Můžete si dělat zábaly v pohodlí svého domova.

Blahodárnou proceduru vám dopřeje internetový obchod Nehtyprofi.cz, který má ve svém produktovém portfoliu několik modelů parafínové vany.

Co nabízí internetový obchod Nehtyprofi.cz?

V oblasti manikúru a pedikúry má přední postavení internetový obchod Nehtyprofi.cz, který vyniká širokým sortimentem zboží. Nejenže zde zakoupíte parafínové vany, ale můžete investovat do sady na modeláž nehtů, do pomůcek pro pedikúru a manikúru, do kosmetického kufříku či do proslulých gelových laků. Pestrobarevné gel-laky začínají nahrazovat klasické laky, neboť se vyznačují delší životností. Gel-laky spojují výhody gelové modeláže nehtů a klasických laků na nehty.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz