Pánské tepláky na doma i na sport

V naší nabídce naleznete velké množství pánských tepláků vhodných nejen na domácí lenošení, ale také ke každodennímu nošení do společnosti. Tyto typy tepláků jsou vyráběné z rozdílného materiálu, jejich střih je podobný kalhotám a celkový design je přizpůsobený nošení do práce, do školy či na posezení s přáteli. Co však zůstává společným aspektem pro všechny tepláky je jejich pohodlnost a svoboda pohybu. Ta je jistě k nezaplacení.

Pánské tepláky nahrazují džíny

Pánské tepláky se už před dlouhou dobou staly velikým hitem ve světě hudební módy, a to zejména v případě mladších generací, která tímto produktem nahradila klasické kalhoty či džíny. Proto se trh s tepláky stále rozšiřuje a nabízí ohromné množství druhů, materiálů a barev. Nejoblíbenější však stále zůstává černá a šedá. Co se týče střihu, chlapci preferují sportovnější vzhled nebo tzv. „hip hopový“ design. Ten je charakteristický volným střihem a nízkým sedem. Na druhé straně pak stojí produkty vhodné spíše pro uhlazené typy mužů. V těchto případech se tepláky více podobají formálnějším kalhotám.

Pánské tepláky

Pánské tepláky

Pánské tepláky – jak je nosit?

Rozhodně nedoporučuji oblékat si pánské tepláky k saku či polobotkám. Stejně tak je nekombinujte se svetry. Vhodnou obuví jsou určitě tenisky či plátěné boty. Místo saka či pánského kabátu sáhněte po volné mikině a šusťákové bundě. Tento ležérní styl vám dodá volnost. Nicméně rozmyslete si, kam v tomto outfitu vyrazíte. S kamarády na pivo – ano, na pracovní pohovor – ne. Přece jen pořád zůstávají pánské tepláky spíše oblečením pro domácí nošení.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz