Palačinky

Palačinka je z hlediska její výroby docela jednoduchou věcí. Ano, aby byla dokonalá, potřebujete při její výrobě určitě nějakou praxi, ale i to může být docela zábava. Když se podíváme, jaké základní ingredience jsou k ní zapotřebí – mléko, vejce, mouka, sůl a olej, na kterém ji budete smažit, pak je skoro až zázrak co za skvělou pochoutku z nich vznikne.

palacinky

Sladké i slané palačinky

Dobře udělaná palačinka má svoji moc stejně tak jako sezení u terapeuta. Možná trochu nadsazená myšlenka, ale skutečně to funguje. Už jste si zkusili v době, kdy se necítíte dobře, jste smutní, zklamaní a s myšlenkami v koncích, udělat palačinku. A nejen udělat, ale pak si na ní taky pochutnat. Jestli ne, tak to vyzkoušejte, protože vám to zvedne náladu o sto procent. Navíc si ji můžete vylepšit dle vašich aktuálních chutí a taky ingrediencí, které máte zrovna doma. Tak vznikla už spousta originálních receptů, prostě po ruce nebylo nic jiného k mání a zrovna tato kombinace zafungovala. Recepty na palačinky vás možná překvapí jejich nejrůznějšími variacemi. Ne náhodou je palačinka pokrmem, který mají v oblibě lidé doslova na celém světe.

Palačinky s tvarohem

Palačinky s tvarohem

Nejednou se stane, že sedíte doma s přáteli, máte na něco chuť a po ruce není nic dobrého. Stačí si společně udělat palačinky, body, které svědčí v jejich prospěch, jsou jednoduché. Zaprvé, je to zábava, zadruhé je dost pravděpodobné, že to zvládnete, za třetí dodají vám energii potřebnou k tomu, abyste si užili zbytek dne nebo noci. A je jedno, jestli se společně doma učíte, nudíte nebo se připravujete na večer, kdy půjdete za zábavou. A když už si takhle palačinku natrénujete, vyzkoušejte ji někdy udělat třeba mamince nebo tátovi. Uvidíte, jak mile je překvapíte a potěšíte. Při jejich společném jedení k sobě budete mít možná blíž, než tomu bylo za posledních pár měsíců. Jídlo je totiž skvělým komunikačním prostředkem, uvolňuje napětí, navozuje dobrou náladu a dodá vám energii. Palačinka je zkrátka malý zázrak. S minimem úsilí dokážete velké věci. Zkuste to.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz