Osobní bankrot je nejefektivnější cesta k oddlužení!

logo-stopdluhum-webDnešní náročná doba vyvíjí na každého z nás značný tlak. Hledáme dobře placené zaměstnání, ve kterém padá na naše bedra velká zodpovědnost. Důvodem bývá touha po vlastním a pěkném domově, novém autě, nebo investice do jiné nemovitosti. S tím souvisí otázka hypotéky nebo jiné půjčky. S využitím těchto služeb se uvážeme na mnoho let plnění finančních závazků a značné zodpovědnosti při jejich pravidelném splácení. Jelikož život není ke všem lidem milosrdný, může se lehce stát, že přijdete například o zaměstnání a život se vám díky tomu sesype jako domeček z karet. Co dělat, když se dostanete do tíživé životní situace, kdy nejste schopni plnit své finanční závazky a hrozí vám exekuce, nebo jiné nepříjemnosti?

Slider-1-zastavime-vymahani-dluhu-a-exekuci

Společnost www.stopdluhum.cz

Společnost www.stopdluhum.cz patří mezi velmi úspěšné firmy v oblasti poradenství s osobními bankroty. Na trhu působí zhruba pět let a za sebou m řadu spokojených zákazníků. Jistě s radostí uvítáte, že konzultace jsou zcela zdarma. Společnost se o své klienty dobře stará po celou dobu insolventního řízení, kde je samozřejmostí vyřizování veškerých papírových náležitostí, které společnost vyřizuje za svého klienta.

Slider-3-prodej-nemovitosti-v-drazbe

Co je to osobní bankrot?

Oddlužení neboli osobní bankrot  je důležitou částí insolvenčního zákona především pro ty dlužníky, kteří se do úpadku nedostali v důsledku své podnikatelské činnosti, ale především osobními půjčkami na chod a provoz domácnosti, na koupi zboží pro vlastní potřebu a potřebu rodiny. Oddlužení z oblasti podnikání je možné také, ovšem za předpokladu, že bde dobře podáno.

Osobní banktor představuje nejefektivnější cestu, jak se svých dluhů zbavit.

V insolvenčním řízení dojde k co nejvyššímu a zásadně poměrnému uspokojení dlužníkových věřitelů, protože oddlužení nemá za cíl uspokojit jen jednoho či několik málo věřitelů, jak je tomu v případě exekučního řízení.

 

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz