Operativní leasing

Operativní leasing dnes využívá většina společností. Jedná se totiž o dlouhodobý pronájem vozidla nebo celého vozového parku, a to bez nutnosti investovat vlastní kapitál. Nespornou výhodou oproti finančnímu leasingu je to, že ve splátkách operativní leasingu, jsou již započítány veškeré náklady, které jsou k provozu vozidla nutné. A to mohou být opravdu nemalé položky. Vše Vám nabídne operativní leasing kalkulace.

Operativní leasing

Operativní leasing

Jedná se zejména o náklady za pojištění vozidel, servisní náklady, dálniční poplatky, asistenční služby, knihy elektronických jízd, tankovací karty a další služby, které si jako klient do leasingu přejete zahrnout. Leasingová měsíční splátka je pro Vás kompletně daňově odečitatelná. Obvykle není požadovaná žádná akontace. A při velkoodběru jsou poskytovány slevy, které Vám měsíční splátku snižují.

Navíc máte k dispozici kompletní informace o stavu vozidel a jejich provozních nákladech. O všem máte tedy neustálý přehled. Vozidla se mohou průběžně obnovovat, operativní leasing zahrnuje servis, v podobě pořízení nových vozidel, až po prodej vozidel již ojetých. Protože je vozidlo po celou dobu operativního leasingu majetkem leasingové společnosti, není pro Vás spojeno s rizikem snížení jeho zůstatkové hodnoty.

Pokud máte zájem o vypracování informativní kalkulace pro operativní leasing, který Vám bude maximálně šitý na míru dle Vašich aktuálních potřeb, využijte online formuláře – operativní leasing kalkulačka. Údaje, které bude kalkulačka pro operativní leasing potřebovat, jsou následující: značka a typ vozidla, jeho pořizovací cena (pokud je Vám známa) bez DPH a také Vámi požadovaná délka operativního leasingu. Poté už stačí doplnit Vaše kontaktní údaje a formulář odeslat.

Zpracovaná kalkulace operativního leasingu Vám bude  doručena přímo do e-mailu. Samozřejmostí je to, že to bude v co nejrychlejším možném čase.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz