Odhaleno: Luxusní ubytování v Praze nestojí moc!

U hotelů se kvalita nabízených služeb hodnotí pomocí hvězdiček. Zatímco hotely s jednou či dvěma hvězdami jsou pro ty odvážnější a od hotelů se třemi hvězdami nelze čekat nic moc zajímavého, pokud má hotel hvězdy 4 nebo 5, je to příslibem luxusu. Jak známo, za luxus se mnohdy těžce platí. Existují ale i výjimky a dobrá zpráva je, že za nimi nemusíte chodit daleko. Přímo v Praze se nachází čtyřhvězdičkový hotel, ve kterém je možné se ubytovat za ceny, které mile překvapí.

hotel Belveden

Čtyřhvězdičkový luxus v centru

S velmi atraktivní nabídkou přichází Belvedere Hotel Praha, který již řadu let patří mezi nejoblíbenější čtyřhvězdičkové hotely v Praze mezi Čechy, kteří míří do Prahy na několik dní za prací nebo i na výlet a velkou popularitu má i u zahraničních turistů. Konkurenci poráží hotel svou strategickou polohou. Nachází se nedaleko Pražského hradu. Pouhých 5 minut chůze stačí, abyste se dostali na nejbližší stanici metra Vltavská a pokud budete chtít, za necelých 15 minut chůze se můžete ocitnout v historickém centru Prahy.

aktualitycz.cz_hotelbelvedereprague_cz_01

Pro hosty má hotel Praha Belvedere připraveno celkem 151 komfortně zařízených pokojů. Všechny mají například anti-alergické matrace, bude se vám tu spát možná ještě lépe než doma. Některé pokoje jsou speciálně upraveny pro handicapované. Velmi oblíbený je v hotelu Lobby bar. Lahodné jídlo si můžete vychutnat v místní japonské restauraci, otevřen je i sushi bar.

aktualitycz.cz_hotelbelvedereprague_cz_02

Jedinou menší vadou na kráse hotelu je parkování. Hotel má vlastní placené garážové stání, ovšem kapacita je menší, než někdy může hotel zvládnout. Pokud si ale budete ubytování rezervovat v předstihu, můžete si zamluvit i parkování a žádné problémy mít nebudete.

Nabízí i velmi atraktivní slevy a akce

Belvedere Hotel nenabízí jen cenově výhodné ubytování v centru Prahy. Pro hosty jsou připraveny i zážitkové balíčky. Je to například relaxační balíček, v rámci kterého koupíte ubytování na jednu noc, masáž dle přání, snídani a současně i kávový a čajový servis na pokoji po celou dobu pobytu. Rodiny s dětmi by mohl zajímat balíček ZOO.

TIP: Pokud se do Prahy rozhodnete vyrazit na výlet, bude se vám hodit těchto několik tipů na zajímavá místa.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz