Objevte módní trendy pro léto 2017

Letní teploty se během letošního roku přihlásily o slovo nečekaně brzy. Alespoň budete mít dost času na to unosit všechny trendy kousky. Ještě žádné v šatníku nemáte? Nejvyšší čas, pojďte s námi na malý inspirační výlet po módních trendech roku 2017!

Móda je letos v létě odvážná

Světem stále vládne devadesátými lety inspirovaná móda crop topů odhalujících břicho. Jestliže ale nepatříte mezi profesionální instagramové hvězdy, které mají v popisu práce ukazovat dokonalou postavu a příslovečný pekáč buchet, možná si říkáte, že tenhle hit není nic pro vás. Letos v létě se mu ovšem směle můžete poddat. Crop topy totiž už dávno nevládnou jen běžnému oblečení, ale také plavkám.

Za tropických dní odkládáte džíny a ve vaší skříni převládají vzdušné sukně a šaty? I pro vás máme malou inspiraci. Módní oblečení v roce 2017 jednoznačně je asymetrie. Výhodou je, že rozhodně nepotřebujete parametry modelky z reklamy, tento typ sluší prakticky každé postavě.

Móda také bude přát extravaganci a kdy jindy než v létě se trochu „vyřádit“. Kdo chce, může si metalické topy ponechat spíše na silvestrovský večírek, ale třpytivá kabelka nebo alespoň náhrdelník by rozhodně měla patřit do povinné letní výbavy. Jestli není poněkud futuristický outfit tím pravým pro vás, vsaďte na „pastelky“. Nosit se totiž budou i jemné odstíny jako mátová nebo meruňková.

Buďte ženská a svůdná s módním oblečením

Oblečení se nebojí ukazovat vaše křivky. Prvoplánově sexy móda však není nic pro vás? Jděte na to rafinovaně a podlehněte dalšímu trendu, kterým jsou odhalená ramena. Zkombinovat je můžete s výše zmiňovanou asymetrií a ukázat pouze jedno rameno. Nebo se nechte unášet na romantické vlně, volány patří k dalším prvkům, který aktuálně opanoval přehlídková mola i běžné ulice. Jde o mix, kterému je vlastní ženskost a svůdnost. Pozor, nepokazte výsledný dojem vykukujícími ramínky, pod tento typ oděvu patří výlučně bezramínková podprsenka.

Dobrá rada na závěr: Pokud si pořídíte správnou velikost, vaše ňadra bude držet především její obvod, nikoli ramínka. Obavu tedy z absence ramínek nemusejí mít ani majitelky většího poprsí.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz