Obchod pro rybáře

Nejvyšší nakoupit výbavu na rybaření

Léto je v plném proudu a rybaření je skvělou možností jak si užít na břehu řeky, jezera, rybníka nebo třeba na moři potřebný relax, ale také neopakovatelný adrenalin. Pokud s rybařením právě začínáte, nebo si potřebujete trochu obnovit vaše stávající rybářské vybavení, pak není na co čekat, sezóna je v plném proudu.  Je určitě nejlepší začít tím, bez čeho se rybář prostě neobejde, tedy rybářským prutem. Rybářské pruty se dělí na dva druhy, skládací a teleskopické. Ty jsou poté rozlišené podle toho, kterou technikou ryby chytáte. Přívlačový, kaprový, štikový mořský, feederový, zda chytáte na moři nebo dáváte přednost třeba zimní sezóně. V neposlední řadě hraje roli také značka, kterou si zvolíte. Pokud si nejste při nákupu úplně jistí, protože s rybolovem třeba teprve začínáte, určitě se neostýchejte a poraďte se s odborníky. Ti, kdo pruty prodávají jsou totiž skoro jistě sami také rybáři a to velmi zkušení.

rybářské pruty

Rybaření

Pokud máte již vyhlídnutý prut, další nezbytnou položkou, kterou je potřeba vybírat s opravdovou pečlivostí jsou samozřejmě rybářské navijáky. Opět se vybírá podle rybolovné techniky i značky. Můžete mít navijáky s přední nebo zadní brzdou, navijáky kaprové, přívlačové nebo muškařské a mnoho dalších typů. U navijáku je důležité zvolit správnou velikost, hmotnost, kvalitu brzdového systému, ale i jeho provedení.

Pohoda a klid u vody

Výbava rybáře, může zahrnovat spoustu dalšího příslušenství, mezi to se počítají také kvalitní polarizační brýle. Ty rybáři ocení zejména ve slunečných dnech, kdy se od vodní hladiny odráží paprsky slunce a viditelnost je velmi ztížená. Nezáleží na technice vašeho rybolovu, vždy se vyplatí vidět dění, které se odehrává přímo pod hladinou. Uvidíte tak zřetelně, zda je nablízku možná kořist, jestli se vám rybu podařilo správně zaseknout, ale také ochráníte váš zrak, který je odlesky a škodlivým UV zářením odrážející se od hladiny velmi namáhán a může být i poškozen. Užijte si rybaření přesně podle vašich představ, vybírat je z čeho.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz