Nůžkové stany – praktický a funkční doplněk na každou zahradu

Praktické nůžkové stany originálním způsobem doplní a zkrášlí vaší zahradu. Nejenže vám poslouží jako útočiště před deštěm, ale také vám může posloužit jako dočasný skladovací prostor. Zima sice ještě pořádně nezačala, ale proč se pomalu nepřipravovat na letní radovánky. Nejen nůžkové stany, ale také zahradní nábytek, domky, nářadí, osvětlení, hračky, nářadí, grily, slunečníky a další zboží pro váš lepší domov si můžete objednat v internetovém obchodě t-zbozi.cz, kde si vybere i ten nejnáročnější zákazník.  Nůžkové stany jsou levnou variantou k pravidelnému posezení s přáteli nejen v letním období.  A pokud rádi cestujete, tak zajisté je již tento výrobek ve vaší výbavě.

800x600_2015-08-17-15-32-483912-big-705x470

 Nůžkové stany – elegantní pomocník

Praktický nůžkový stan vytvoří ideální prostor pro posezení a zábavu.   Grilovací párty je v našich končinách stále, více oblíbenější, a tak se staly nůžkové stany běžnou součástí našich domovů. V létě ve stínu nůžkového stanu sedí lidé a v zimě stan ukrývá motorku, drobnou techniku nebo posekané dřevo.  Univerzálnost nůžkových stanů je nepopíratelná a nejen chalupáři, ale také podnikatelé a restauratéři si bez tohoto skvělého výrobku neumí své podnikání vůbec představit. Nůžkové stany lze rozložit na jakékoliv rovné ploše. Pochopitelně je ideální krátce střižený trávník, ale je možné stan rozložit na dlažbě nebo asfaltu.

Párty stany

Nůžkové stany

 

Nůžkové stany – zahradní party za každého počasí

Nůžkové stany  – spolehlivé útočiště před jakoukoliv nepřízní počasí. Může zahradní slavnost, firemní večírek, podniková prezentace, volební kampaň, výstava, veletrh, sportovní, kulturní či jiná společenská akce začít.  Nůžkové stany jsou vyrobeny z PVC voděodolného materiálu a dají se vzájemně propojit, získáte tak mnohem více potřebného prostoru pro zdařilost své akce.  Zákazníci si nejvíc u těchto výrobků cení variabilitu, jednoduchou údržbu a snadnou manipulaci. Odnímatelné boční stěny vám nabízejí možnost se přizpůsobit aktuálnímu počasí.

 

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz