Nový přípravek pro menstruační komfort žen

Mnoho žen má s menstruací velké problémy. Během menstruace trpí velkými bolestmi v oblasti podbřišku, bolest může vystřelovat i do zad, dostavuje se také malátnost, nadměrná přecitlivělost a celá řada dalších problémů. Mladé i starší ženy také často trápí nepravidelný menstruační cyklus či příliš silné krvácení. Je to i vás případ? Seznamte se novým přípravkem, jehož složení podporuje menstruační komfort.

16727-mensicol-ok

Mensicol ženám prospívá

Na českém trhu se nedávno objevil Mensicol. Jedná se o přípravek, který pomáhá zvýšit menstruační komfort žen. Je určen především pro ženy, které trpí bolestivou menstruací. Ocení ho také ženy s nepravidelným cyklem, zejména potom starší ženy, které trápí klimakterium.

Prospěšné přírodní složení

Mensicol je prospěšný díky obsahu dvou významných přírodních látek. První z nich je inulín. Jedná se o rozpustnou vlákninu. Inulín je považován za nejvýznamnější přirozené prebiotikum. Tato látka příznivě ovlivňuje trávicí systém, takže se díky němu cítíte v dobré kondici.

Druhou významnou látkou ve složení Mensicolu je Vitex agnus castus. Pod latinským názvem se skrývá bylina drmek obecný. Tuto bylinu možná znáte ještě pod pojmem mnišský pepř. Zajímavostí byliny je, že ji používali léčitelé již v období starověku. Drmek obecný obsahuje silice a také flavonoidy. Jedná se o látky, které jsou svou povahou podobné hormonům, a právě proto se drmek používá k řešení problémů a nemocí ženských pohlavních orgánů. Flavonoidy se v lidském organismu chovají podobně jako ženské hormony a díky tomu mohou pomoci při bolestivé menstruaci i při menopauze.

Pokud vás bolestivá menstruace či jiné obtíže trápí, začněte to co nejdříve řešit. Přípravek Mensicol koupíte na www.maxivitalis.cz. Užívají se 2 tablety denně, stačí zapít čistou vodou. Přípravek není vhodný pro kojící a těhotné ženy.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz