Novinka v řešení úložných prostor ve firmě i skladu– regál na míru

Dát dohromady potřebný úložný prostor po firemní materiály i sklad dá zabrat snad každému – a stejně po prohlédnutí několika katalogů a eshopů raději zveme pány s metry přímo k nám a pár týdnů čekáme na zhotovení drahého 3D návrhu. Tento postup není zrovna dvakrát levný ani efektivní, proto vás určitě potěší novinka, se kterou přišla slovenská společnost RegalSistem. Ta totiž spustila online službu, díky které si sami sestavíte a ihned objednáte policový regál na míru.

Regálový systém

Regálový systém

Online návrhář pro regálový systém

Online návrhář pro policový regál představuje šikovnou vychytávku, pomocí niž si poskládáte policovou regálovou sestavu přesně tak, jak potřebujete. Už nikdy nebudete muset řešit to, že vám místo na regál o chloupek nevychází a nebudete se vztekat nad tím, že regál nepojme potřebný obsah.

Nová služba regálový systém na míru umožňuje navolit počet regálových sloupců a jejich výšku i hloubku. Dále nastavíte délku jednotlivých polic, jejich počet ve sloupci a požadovanou nosnost. Ve chvíli, kdy máte svůj nový regálový systém sestavený a zkontrolovaný, můžete jej objednat. Celý systém funguje na bázi změny 3D vizuálu v reálném čase, je tedy velmi pohodlný a uživatelsky příjemný. A tak jednoduchý, že se s ním návrhářem regálů může během pěti minut stát i malé dítě.

regal na míru

Kdo nám regálový systém vyrobí?

Online návrh našeho nového regálu dorazí do společnosti RegalSistem, tradiční firmy, která na trhu působí již od roku 1996 a zaměřuje se především na projektování, výrobu, montáž a servis moderních technologií pro praktické a efektivní skladování.

Regály od RegalSistem mají řadu konkurenčních výhod – příjemný vzhled, dlouhou životnost povrchové ochrany, vysokou odolnost proti oděru i poškození. K výrobě je používána kvalitní ocel, materiál, na kterém se šetřit rozhodně nevyplatí.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz