Novinka beneGEN4 – pro vaše klouby uděláte maximum!

Bolí vás klouby a pozorujete, že už i hybnost není to, co bývala? Nebo hodně sportujete a potřebujete klouby posílit? Či ještě jinak – máte obavy ze stáří a nemocí kloubů, které mohou velmi razantně snížit kvalitu života? Pokud ano, určitě nesmí vaší pozornosti uniknout novinka ve světě doplňků stravy – přípravek beneGEN4. Jeho složení totiž přináší sílu, která tu dosud nebyla!

beneGEN4

Až 10x více 

beneGEN4 je nový doplněk stravy, který má podobu lahodného nápoje. Nemusíte se tedy „otravovat“ s polykáním tablet, je to jeho velká, nikoliv však jediná výhoda. Jeho síla tkví v unikátním složení. Pro srovnání: jeden sáček beneGEN4 obsahuje tolik účinných látek, jako se nachází až v 10 tabletách konkurenčních doplňků.

Pro prevenci i jako pomoc při potížích 

Největší část obsahu tvoří kolagenní hydrolyzát. V přípravku se ho nachází 4 000 mg, což je optimální denní dávka, která zaručí správnou výživu kloubů. Měli byste vědět, že lidské tělo si umí kolagen vytvořit samo, ovšem postupem věku tato schopnost ochabuje. Kolagen se také nachází v běžné stravě jen velmi málo, takže je doplněk stravy vlastně jedinou účinnou možností, jak kolagen do těla dostat. Druhou významnou složkou je Chondroitin sulfát. Tato látka totiž posiluje elasticitu kloubní chrupavky a podporuje přirozenou regeneraci buněk. Třetí významnou složkou je Kyselina hyaluronová, která je cenná pro její antioxidační účinky. V přípravku se dále nachází vitamín C pro podporu imunitního systému, extrakt z červené řepy a L-Leucin, který podporuje klouby a posiluje svaly.

Jeden sáček denně a máte jistotu 

Pro preventivní účely postačí vypít jeden sáček denně. Pokud se už u vás objevuje bolest kloubů a potřebujete účinnou pomoc, měli byste po dobu 14 dní užívat 2 sáčky denně, poté už jen jeden sáček. Přípravek není vhodný pro děti do 10 let.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz