Nové vestavné chladničky Gorenje spojují přírodu a pokrok

Výrobce kuchyňských spotřebičů Gorenje představil vestavné chladničky s inovativními funkcemi pro udržení čerstvých potravin. Pokrokové systémy v interiéru chladničky spolupracují k vytvoření revolučního přístupu pro zachování zásob.

Vestavné chladničky NatureFresh obsahují funkce, které pomocí v přírodě vypozorovaných procesů prodlužují čerstvost uložených potravin, důmyslně reagují na zvyky uživatelů a zabraňují hromadění námrazy uvnitř chladničky.

Výrobce se nechal inspirovat děním v přírodě – chladnička udržuje proces fotosyntézy, kontroluje hladinu vlhkosti a poskytuje přirozený přísun čerstvého vzduchu. Zachová se tak proces zrání, což má za následek delší uchování přírodních vitamínů a živin. Například funkce DynamiCooling se stará o přísun záporných iontů, které pomáhají mizení zápachu. Systém ventilátorů rovnoměrně rozděluje ionizovaný vzduch a tak je možné potraviny uložit na libovolnou polici.

Technologie AdaptTech rozpoznává zvyky uživatelů, takže uvnitř udrží optimální teplotu bez ohledu na to, jak často se otevírají dveře. Potraviny tudíž nejsou vystaveny teplotnímu šoku, který způsobuje jejich rychlejší kazivost.

Systém dvojité cirkulace vzduchu zabraňuje hromadění námrazy na potravinách a tvorbě ledu na stěnách mrazničky. Potraviny jsou zmražené, aniž by k sobě přimrzaly do jednoho neforemného kusu – odpadá tím i nutnost chladničku odmrazovat.

V interiéru chladniček NatureFresh jde především o praktičnost – díky multi-variabilním policím, funkčním zásuvkám a efektivnímu LED osvětlení se snáze udrží pořádek. Důmyslná je volba zásuvek: například přihrádka na zeleninu je jedna z největších na trhu, zásuvka XXL SpaceBox pojme celého krocana a víceúčelový zásobník  s víkem lze využít k uskladnění aromatických potravin.

Gorenje je slovinská společnost, která patří mezi hlavní evropské výrobce kuchyňské elektrotechniky. Spotřebiče dodává ve více než 70 zemích po celém světě. Moderní výrobní závody má u nás v Mariánském Údolí u Olomouce a celkem zaměstnává více než 10 000 lidí. Kromě domácích spotřebičů vyrábí společnost kuchyňský nábytek a další výrobky pro domácnost.

Autor: Gorenje.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz