Nová kreditní karta Sprint

AktualityCZ

Nová kreditní karta Sprint

Finanční rezervu si zajistíte s novou kartou Sprint. Správné použití efektivně minimalizuje její náklady. Kreditních karet je na českém finančním trhu poměrně dost, ale jen jedna, je mezi nimi perlou. Je to karta SPRINT je výhodná k okamžitému nákupu ve chvílích, kdy nemáme k dispozici dostatek hotovosti na účtu. Tato karta se tak stane vaší součástí a  pomocníkem.

Karta Sprint vyřeší každou nepříjemnou situaci.

Určitě už se mnohým z nás stalo, že najednou paní pokladní hlásí, že na kartě není dostatek hotovosti. Na páse vyskládané potraviny a za námi na kilometr dlouhá fronta. Dítě v ústech lízátko a začíná být protivné. Vy cítíte, jak vám pot teče čůrkem, a přemýšlíte, jak elegantně vybruslit ze situace. Sprint karta je elegantní řešení jak vše zvládnout.

Sprint Karta AktualityCZ

Možná, že vám zmrznul úsměv rovnou u bankomatu, to je okamžik menšího trapasu. Ať je to, jak je to, jedná se vždy o nepříjemnou situaci. Sprint karta nedovolí, abyste se zasekli v mrtvém bodě a bědovali, co si počít, když máte týden před výplatou. Šikovná a bezpečná karta vám dokáže vytrhnout momentální finanční třísku a to bezbolestně.

Záchrana nese jméno Sprint karta

Splňuje vše, co byste ani ve snu od rychlé kreditky neočekávali. Je bezkontaktní, vysoce bezpečná a variabilní. Snoubí v sobě výhody kreditní karty a rovněž hotovostního úvěru. Získat jí můžete na nádraží, poště, supermarketu. Pokud vám vystačí finanční rezerva, do 5 tisíc pak neváhejte využít rychlé peníze z této karty. Nejběžněji využívanou je mezi lidmi v rozmezí od 30 až do 50 let. Při vyřízení zaplatíte pouze 99kč, které se vám však opět vrátí, jakmile kartu aktivujete a začnete používat. Další radost vám přinese i fakt, že nabízí dvacetidenní bezúročné období od dodání výpisu a bonusy za její používání. Po půl roce používání karty je možné limit i navýšit.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz