Nosiče kol na střechu díky své konstrukci umožňují převážení více bicyklů najednou

Letní sezona je v plném proudu a s ním potřeba rodinných příslušníků a part kamarádů, kteří vášnivě holdují cyklistice, oprášit svá sportovní náčiní, zajistit pravidelný servis, případně se dovybavit nutnými doplňky. Jedním z nepostradatelných doplňků jsou nosiče kol na střechu auta. Jelikož jsou v kurzu dovolené v zahraničí i u nás v tuzemsku, na něž si účastníci berou svá kola s sebou, praktické nosiče jim umožní putování i s oblíbenými sportovními pomůckami. Jednoduchá, a přesto bezpečná a uzamykatelná konstrukce střešních nosičů umožňuje snadnou montáž zařízení na střechu osobního vozu i bez použití nářadí. Samonastavující držáky u nosičů Atera po vložení do rámu umožňují bicykl rychle naložit, převézt a sejmout. Díky tomu, že jdou použít v obou směrech jízdy, se na střechu vejde více kol najednou.  

Nosiče kol na tažné zařízení se dají pořídit ve více variantách

Další oblíbenou možností jednoduché přepravy jízdních kol je upevnění na nosiče kol na tažné zařízení. Jejich výsuvné či výklopné mechanismy dovolují přepravu i více bicyklů najednou. Nejvíce lze vézt čtyři kola, což je standardní počet u rodiny se dvěma dětmi nebo u kamarádů, kteří se tak pohodlně vejdou do auta a jejich kola se vezou v zadní části za vozem. Na ramena nosiče jsou připevněny bezpečnostní zámky, jakož i na samotném nosiči. Nehrozí tak ohrožení ze strany chmatáků. Certifikovaný atest nosičů je dostatečnou zárukou bezpečné jízdy autem s jízdními koly upevněnými na nosiči na tažné zařízení.

Tip redakce:  Hledáte zajímavou dovolenou? Půjčovna karavanů vám umožní vyrazit kamkoliv

Místo „rakve“ stačí pořídit nosiče lyží a snowboardů na střechu

Nemáte-li vlastní „rakev“ – zamykací kufr na střechu, použijte nosiče lyží a snowboardů na střechu auta Atera. Podle počtu převážených zimních sportovních potřeb si můžete vybrat mezi dvěma nosiči, jež snadno upevníte na střechu a můžete vyrazit i na hory.  

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz