Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat využít služby autopůjčovny Praha

Chystáte se navštívit Prahu a nebudete mít k dispozici vlastní vůz? Můžete si ho za velmi výhodných podmínek půjčit. Služeb, které autopůjčovna Praha nabízí, můžete samozřejmě využít, i pokud v hlavním městě bydlíte či pracujete a nemáte zrovna vhodné auto, jaké byste momentálně potřebovali. Další variantou je půjčení vozila pro delší cestu nebo dovolenou. Někdo zase potřebuje reprezentativní vůz pro určitou slavnostní příležitost nebo chce zapůsobit na budoucího šéfa. Možná jste vůči takovým službám skeptičtí, chce to ale vyzkoušet, než si uděláte nějaký předčasný úsudek.

mercedes-629003_640

Jaké auto vybrat?

Kvalitní autopůjčovna vám dá na výběr z mnoha vozidel a v tom nejlepším stavu. Proto si dobře vybírejte, zákazníky oblíbená je například firma s názvem jjrentcar.cz. Vybírat můžete z opravdu různorodých aut, vozový park poslouží pro užitek i pobavení. Stačí si prohlédnout nabídku na internetových stránkách, kde kromě ilustrativních fotografií najdete i základní informace o každém autě, a vozidlo si rezervovat. Kromě osobních tu jsou i obytné vozy.

Skvělý prozákaznický přístup

Co určitě oceníte, je přistavení vozu zdarma, pokud jej hodláte využívat 5 dní nebo déle. Nemusíte si pro něj nikam jezdit taxíkem nebo MHD, jen si určíte, odkud potřebujete vyrazit. Není problém dohodnout si dlouhodobý pronájem, v tom případě se vše individuálně domluví a budete mít zvýhodněné podmínky. Co je také dobré zmínit, najet můžete libovolný počet kilometrů. Pokud hodláte cestovat za hranice, je třeba to dopředu domluvit, a pouze do zemí EU.

Vozy ve skvělém stavu

Vozy z autopůjčovny Praha jsou vždy ve skvělém technickém stavu, čisté a opečovávané. K autu můžete získat řadu doplňků, které zpříjemní cestování. Jedná se třeba o dětskou autosedačku, navigaci nebo střešní box. Firma má rovněž propracovaný věrnostní program pro své stálé klienty. Zkrátka váží si svých zákazníků a snaží se jim vyjít vstříc.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz