Nenechte se ovládat menopauzou

Asi každá žena o menopauze slyšela. Ať už od své maminky, babičky, kamarádek, nebo kolegyň. Dokud ji sami neprožíváme, nemají pro nás zkušenosti druhých takovou váhu. Jakmile ale začneme pociťovat první příznaky, kterými se menopauza hlásí ke slovu, začínáme se zajímat o to, co vše obnáší a jak si s ní poradit.

I když se jedná o naprosto přirozenou věc, kterou prožívají denně tisíce žen mezi čtyřicátým až šedesátým rokem, nevyplatí se její vliv podceňovat. Jednoduše řečeno je klimakterium spojeno s tím, že ustává tvorba hormonů estrogenů a gestagenů. Ty mají velký vliv na funkci pohlavních orgánů, ale nejen na ně. Jejich absence má negativní vliv na metabolismus, způsobuj řídnutí kostí, jsou spojeny s poruchou štítné žlázy i nadledvinek atd. Jsou však spojeny nejen s fyzickými obtížemi. Mohou velmi zamávat s naší psychickou rovnováhou.

Tip redakce:  Tanec v Olomouci pro malé i velké

Příznaky menopauzy

Zásadní a nejčastěji pozorované příznaky menopauzy jsou například silné a velmi nepříjemné pocení, silné bušení srdce, nekontrolovatelné návaly horka, špatný spánek, často vedoucí až k jeho dlouhodobé poruše. Mnoho žen se nevyhne ani bolestem hlavy, nevolnostem, snižujícím se libidem. Velmi nebezpečné jsou vznikající depresivní stavy, podrážděnost, agresivita, roztěkanost, lítost atd.

Každý lékař, ale i každá žena, která si tímto nelehkým obdobím prošla, Vám poradí stejnou věc. Nepodceňovat příznaky a začít užívat doplňky stravy, které skutečně pomáhají a díky kterým se budete moci věnovat aktivnímu životu jako doposud. Všechny zmíněné stavy totiž řešit skutečně lze. Zkuste Menoxin. Obsahuje složky, které Vám maximálně uleví. Vaše fyzické tělo, ale také psychika se znovu dostanou do rovnováhy. Díky němu budete moci opět klidně spát celou noc, nebudete trpět zbytečnou podrážděností, návaly horka a pocení vymizí. Pomůže i Vašemu fyzickému tělu a dodá mu složky, které v tomto období potřebuje a využije. Buďte znova sama sebou, aktivní, veselou a vyrovnanou ženou, která má ráda svůj život.

Tip redakce:  Pohodlné boty pro rok 2016 za skvělé ceny

4 Komentáře od “Nenechte se ovládat menopauzou”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz