Několik bodů, aby se vám dovolená v Chorvatsku 2018 vydařila

Léto je v plném proudu a vy jste si na poslední chvíli domluvili s přáteli, rodinou, kolegy volný termín, který byste chtěli společně strávit u moře v Chorvatsku. Dovolená v Chorvatsku 2018 na poslední chvíli může být v některých případech levnější než zajišťování a rezervování s předstihem. Jak je to možné? Přímí ubytovatelé na konkrétních místech například nesehnali dostatek hostů a chtějí své apartmány poskytnout za zajímavých cenových podmínek. Jiným na poslední chvíli odřekli hosté, již si ubytování zarezervovali, ale nemohou přijet.

Nebojte se, i na poslední chvíli vyjde dovolená Chorvatsko levně

Vyplatí se proto bedlivě prozkoumat nabídky cestovní kanceláře, jež nabízí ubytování u přímých majitelů nemovitostí, zda se někde nenajde sleva na ubytování – tzv. last minute nabídka. Pokud vám vyhovuje termín a lokalita, určitě není čas na hrdinství. Neváhejte a okamžitě si pobyt zarezervujte, ať vás vyjde dovolená Chorvatsko levně. Už vám zbývá jen nákup plážových propriet, zajištění sportovních potřeb, natankování plné nádrže, sbalit dobrou náladu – a můžete vyrazit.

Tip redakce:  Prvotřídní ubytování pro školy v přírodě

Ubytování v soukromí – Chorvatsko – nabízí svobodu a pohodu

Kdo nechce být svázán přesnými termíny odjezdů z Česka, příjezdy do Chorvatska, hodinou ubytování (check in) a odjezdu (check out), což je třeba dodržovat u cestovní agentury, může si vybrat svobodnější a pro někoho pohodovější volbu – ubytování v soukromí Chorvatsko. Stačí si pořádně prohlédnout nabídku CK Eliška, zjistit si více o lokalitě, možnostech nakupování, stravování, vzdálenosti od moře nebo rušného centra městečka, a pak pochopitelně cenu za daný apartmán či jiný typ ubytování. I na poslední chvíli se najdou skulinky v rezervacích a vy určitě objevíte přijatelné místo za skvělou cenu!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz