Nejlepší poptávky na Vás čekají online

Rádi byste se zaregistrovali do nějakého online poptávkového systému, protože chcete zvýšit svou pravděpodobnost na získání nějaké lukrativní zakázky? Chcete být blíže potenciálním zákazníkům?

Na internetu naleznete hned několik poptávkových systémů, pokud se chcete stát avšak součástí toho nejlepšího a nejvýznamnějšího, tak je správnou volbou právě ePoptávka. Tento poptávkový systém se může v současné době chlubit spoluprací s více než 237 tisíce dodavateli, kteří jsou připraveni poskytnout zákazníkům a klientům své služby. Každý měsíc na Vás bude čekat více než 13 tisíc nových poptávek, tudíž je opravdu veliká pravděpodobnost, že mezi nimi bude nějaká, která bude přesně korespondovat se službami nebo zbožím, které nabízíte. Navyšte své šance na úspěch a staňte se uživateli ePoptávky, vyplatí se Vám to z mnoha důvodů:

  • Přístup k novým obchodním příležitostem z Vašeho oboru
  • Získání ověřených poptávek přímo na Váš email
  • Bezplatná telefonická i emailová podpora
  • Žádné placení provizí za zrealizované zakázky
  • Garance získání zakázky

8 z 10 dodavatelů získá zakázku

O úspěšnosti epoptávky.cz svědčí zejména fakt, že 8 z 10 registrovaných dodavatelů získá alespoň jednu zakázku. To znamená, že celých 76 % dodavatelů mělo možnost podílet se na realizaci alespoň jedné zakázky. Úspěšnost je ale samozřejmě mnohem vyšší, například celých 24 % dodavatelů získá více než 6 zakázek. Když vezmeme v potaz to, že jedna zakázka může mít hodnotu klidně i několika set tisíc, nebo milionů korun, tak to ve výsledku není vůbec špatný výsledek.

epoptávka.cz

Kdyby se Vám přeci jen nepodařilo získat žádnou zakázku, tak Vám epoptávka.cz vrátí roční poplatek, který jste za registraci zaplatili. To znamená, že tedy i v případě neúspěchu o nic nepřijdete, což je další důvod, proč byste to měli co nejdříve zkusit i Vy.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz