Nechte si ušít pojištění na míru

Nejen šaty se nechávají šít na míru. Na míru si můžete nechat sestavit i pojištění, které by v dnešní době nemělo být podceňováno. Skutečnost je taková, že se o vás nikdo nepostará, než vy sám. Pokud si nebude odkládat nějakou tu finanční částku bokem, lehce můžete přijít k úhoně. Teď nechci vůbec strašit, ale připravenému štěstí přeje. Už jste možná slyšeli pořekadlo, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Nebudu vám popisovat hrůzostrašné historky, jen fakta ze života. Život je prostě jedna velká houpačka a můžeme přemýšlet pozitivně, jak chceme. Stejně jsme jednou nahoře a podruhé dole. Jak moc dole se ocitneme, to už však ovlivnit lze. Některé typy pojištění jsou už naprostou nutností. Například pokud jsem řidič a vlastním automobil, hledám výhodné pojištění. Pokud jsem majitelem nemovitosti a nechci se nechat o ni připravit, rovněž hledám vhodné pojištění.

Tip redakce:  Přijďte si pro dotaci. Druhá vlna programu Dešťovka již brzy odstartuje

Poradentsví na míru obr. 1

Kde hledat vhodnou společnost a produkt?

Občas může člověku připadat, že hledat vhodnou společnost a produkt, je jako hledat kapku v moři. Věřím, že pro laika je to velmi složité a většinou odhodlání nechat pojistit svůj majetek či své zdraví, právě zde končí. Podobně to dopadne s finančním produktem, který má fungovat, jako palubní vstupenka pro náš vysněný dům či byt. Ano, řeč je o hypotéce. Mnoho lidí nemá čas ani chuť obíhat jednotlivé bankovní instituce a tak jdeme tam, kde si bral úvěr i kolega z práce a je nad míru spokojený. Jenomže pozor! Co je dobré pro Karla, nemusí být vhodné pro Tondu. Hlavní roli hraje věk, zdraví, vzdělání, celková částka, zda si klient sjedná u stejné banky i účet, pojištění, vázací doba a mnoho dalšího. Výsledek může šokovat a lišit se od zkušeností našeho kolegy.

Tip redakce:  Výkup starožitností s férovým přístupem

Lékař pro vaše finance

handshake

 

 

Poradentsví na míru obr. 2

Možná už jste slyšeli a dokonce vás už možná i sám oslovil nějaký finanční poradce. Jenže komu v dnešní době věřit, že to s námi myslí dobře? Než se rozhodneme pustit si do našeho života člověka, který bude fungovat jako lékař pro naše finance, můžeme to zkusit „nanečisto“. Ať už se jedná o životní pojištění, které nechrání jen nás, ale i naši rodinu nebo úvěr či investiční produkt na zajištění budoucnosti.

Dobrá zpráva na závěr

Mnoho lidí, kteří se pustili stejně, jako zrovna teď vy do čtení a získávání informací ze světa financí si tímto začala přivydělávat peníze a nakonec se poradenství stalo jejich koníčkem denním chlebem. Nejenže dokázali poradit „sami sobě“, který produkt je pro ně ten nejvýhodnější, poradili i své rodině a přátelům. Tato cesta je plná dobrodružství a nových zážitků. Školení, noví kolegové a kolegyně včetně pevného zázemí a podpory ze strany společnosti. Připravte se na kariérní růst a příjem úměrný vašemu pracovnímu nasazení.

Tip redakce:  Vyhněte se v létě kouření klasických cigaret

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz