Naučte se mluvit programovacím jazykem

Říká se, kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. Co takhle naučit se jazyk programátorů? Jedním z programovacích jazyků je právě Java. Tento objektově orientovaný programovací jazyk spatřil světlo světa 23. května 1995, kdy ho představila společnost Sun Microsystems. V dnešní době patří k jednomu z nejpoužívanějších programovacích jazyků vůbec a to taky díky jeho jednoduchosti, distribuovanosti, bezpečnosti, výkonnosti i přenositelnosti. A kde jinde se naučit tento jazyk programátorů, než v profesionální společnosti ICT Pro, která je v oblasti školení odborníkem za slovo vzatým.

ict pro

 

Pro začátečníky, pokročilé i odborníky

Společnost ICT Pro s orientací na školící kurzy všeho druhu, za dobu své existence nasbírala mnoho cenných zkušeností a proto je právě ona tím pravým pomocníkem ve vašem vzdělávání. Aby byly kurzy co nejefektivnější a mohly předat svým účastníkům co nejvíce poznatků, musí být realizovány skutečnými odborníky a právě takové společnost ICT Pro zaměstnává. Lektoři jednotlivých kurzů jsou profesionálové s bohatými zkušenostmi přímo z praxe. Můžete si tak být jistí, že vám budou předány pouze kvalitní informace způsobem, jenž bude pro vás nejvhodnější. V nabídce jsou školení Java pro začátečníky, které kurz seznámí se základy programování jazykem Java. Účastníci se zde naučí vytvářet základní aplikace založené na technologii Java, tento kurz se pak stává základním kamenem a pomyslnou startovní čárou pro další kurzy, které budou na základní dovednosti navazovat a dále je rozvíjet. Ať už jste zapálený samouk nebo odborník v oboru, jenž si potřebuje osvěžit či prohloubit své znalosti v oblasti programovacích jazyků, školení Java bude pravým pomocníkem na cestě za poznáním a seberealizací.

logo společnosti - skoleni-ict.cz

 

Učení prožitkem

Aby byly informace podávány co nejefektivněji, využívají lektoři společnosti ICT Pro takzvanou výukovou metodu HANDS ON, což znamená, že veškeré teoretické informace jsou následně demonstrovány na konkrétním příkladu a samozřejmostí je i aktivní účast samotných posluchačů. Jak pravil čínský filozof Konfucius: Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím…Protože se ICT Pro s touto myšlenkou naprosto ztotožňuje, dbá na to, aby byl výukový čas tvořen nejméně 50% praxe. Přestože je součástí ceny kurzu odborná publikace na dané téma, věří společnost ICT Pro, že život není jen suchá teorie.

Také z toho důvodu má každý uchazeč k dispozici počítač s příslušným softwarem a připojením na vysokorychlostní internet, kde informace, které přijal z výkladu lektora ihned realizuje do konkrétní podoby.

Společnost ICT Pro nabízí také svým klientům bezplatné testování výstupních znalostí, díky kterým si posluchači ověří přínos daného školení, více na www.skoleni-ict.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz