Náš program prověří důvěryhodnost Vaší společnosti

Prověřené společnost, název projektu, který prezentuje Centrum výzkumu názoru klientů a který dokáže najít v celém virtuálním světě, zda existují o Vaší společnosti negativní zmínky. Pokud ne, jste poctivý a solidní podnikatel a můžete získat Certifikát prověřené společnosti, který zvýší Vaši důvěryhodnost a především konkurenceschopnost.

office

Centrum názoru klientů funguje v ČR již dva roky a za dobu svého působení udělilo certifikát prověřené společnosti více než 70 000 firmám a živnostníkům. Tisíce podnikatelů a jejich klientů si tak v praxi ověřili, že získá-li společnost certifikát o své důvěryhodnosti, ma jistotu, že na celém internetu o jejich práci skutečně nejsou negativní ohlasy. Logicky vyvstaly otázky jak se daří pracovníkům Centra názoru klientů tyto průzkumy tak precizně provádět. Ředitel společnosti  Tomasz Kwiek se proto rozhodl celý postup veřejnosti přiblížit.

„Naše firma má autorský a inovační software, který vyhledává na internetu názory týkající se hodnocené firmy. Program hodnotí, zda působnost firmy byla někde negativně popsána zákazníkem na internetu. Pokud program najde něco negativního, firma od nás nemůže obdržet certifikát. V případě, že nenajdeme negativní ohlasy, nebo reakce, firma je kvalifikována k účasti na našem projektu,“ přiblížil ředitel Centra výzkumu názoru klientů Tomász Kwiek s tím, že prvotní průzkum provádí CVNK na své náklady.

Všichni, kteří by chtěli doložit důvěryhodnost svého podnikání a zvýšit svou konkurenceschopnost najdou vše potřebné na stránkách www.cvnk.cz nebo www.proverenaspolescnost.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz