Nápojová ambulance nabízí i automaty na espresso

Léty prověřený dodavatel kvalitních nápojových automatů nabízí pro použití v malých i velkých firmách, či penzionech a hotelích, také automaty na espresso. Espresso si vydobylo po celém světě mezi milovníky kávy jedinečnou pozici a jedná se o jeden z nejoblíbenějších nápojů vůbec. Po celém světě tak lidé navštěvují kavárny a restaurace a vychutnávají jeho klasickou plnou chuť. Díky Nápojové ambulanci má však v dnešní moderní době šanci vychutnávat výbornou kávu z automatu na espresso opravdu každý.

Automaty na espresso

Automaty na espresso

Automat na espresso nemusí být nutně složitý

Dnešní doba přeje rychlým a jednoduchým řešením při zachování kvality. To se promítlo i do moderních automatů na espresso, kdy jsou uživatelsky velmi příjemné, v atraktivním designu a příprava samotného espressa nezabere většinu dne. Trendem tak je automaty na espresso vybavovat i firemní kanceláře. Tzv. office coffee se těší velké oblibě a je vnímán od zaměstnanců jako benefit, který zpříjemňuje jejich pracovní den.

Snadná údržba je samozřejmostí

Moderní automaty na espresso nekladou žádné velké požadavky nejen na samotnou obsluhu, ale také na údržbu. Nápojová ambulance vám samozřejmě doporučí správný automat na kávu přesně pro vás v závislosti na vašich požadavcích a spotřebě. Navíc je v nabídce také možnost servisní a materiální smlouvy, díky které veškerá starost s náročnější údržbou přejde přímo pod křídla Nápojové ambulance. Nechte si každé ráno polaskat chuťové pohárky vlastnoručně připraveným espressem z vašeho nového automatu na espresso od Nápojové ambulance.

Volejte ZDARMA! : 800 100 586

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz