Napínavý zážitek, to jsou únikové hry v Ostravě!

Fenomén poslední doby, únikové hry, dorazil konečně i do Ostravy. Že nevíte o co se jedná? Je to nevšední zážitek, únikové hry The Chamber v Ostravě vám poskytnou v komorním prostředí příval adrenalinu a  prověří vaše schopnosti dedukce a přemýšlení. Celé by se to dalo přirovnat k velkému souboru puzzle a hádanek na jejichž splnění máte jen omezený časový limit. Že tím pádem budete pod tlakem? Ale jistě, to je jeden z aspektů hry.

Jak to celé funguje?

Únikové hry v Ostravě má pod palcem The Chamber Escape Game, jedna z nejlepších únikových společností v celé Evropě. To samo o sobě zajišťuje kvalitu celého zážitku. Základem je tématicky zaměřená místnost do které jste uzamčeni sami a nebo spolu s vašimi přáteli. Vašim jediným úkolem je během šedesáti minut najít díky svému důvtipu a schopnostem cestu ven. Postupným odhalováním indícií a řešením rébusů se musíte propracovat kupředu. Celé vaše počínání je sledováno kamerami takzvaným Gamemasterem, který vás uvede do hry a může v případě, že se na něčem zaseknete, poradit a nenápadně navést. Zkrátka jedinečná zábava v Ostravě!

Tip redakce:  Optika jako hobby

Je z čeho na výběr

Únikové hry The Chamber v Ostravě nyní nabízejí tři tématické místnosti z kterých si určitě vyberete. Každá je zpracovaná do nejmenších detailů, které tak přispívají atmosféře a ihned vás vtáhnou do akce.

Můžete navštívit tajemné Hackerovo doupě, kde se ocitnete v kůži hrdiny jako vystřiženého z filmového plátna. Dokážete do šedesáti minut získat kódy k odpalovacímu zařízení a zneškodnit bombu?

Nebo můžete navštívit Tajemnou pracovnu, klasiku mezi únikovými hrami. Celá hra svým zaměřením odkazuje na detektivní romány a napínavé thrillery, postupně budete nacházet nové šifry, získávat nové předměty, otevírat zamčené dveře a objevovat nové prostory.

Poslední hrou z nabídky v Ostravě je Středověký žalář. Hra plná autentické atmosféry starého vězení, překvapení a netradičních hádanek. Hra, která není jen o intelektu, ale také o šikovnosti.

Tip redakce:  Nový Subaru Forester představuje Srba Servis & Subaru

Vyzkoušejte neotřelou zábavu na kterou budete s přáteli dlouho vzpomínat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz