Najděte vysněnou kancelář na mapě kanceláří OfficeMAP

Najít dobré kancelářské prostory není tak snadné. Každý by si přál prosvětlenou kancelář s krásným výhledem v perspektivní lokalitě. Hodili by se rovněž dobří sousedé, parkovací místa a obchod pár metrů od budovy. A samozřejmě příznivá cena. Jenže kde takovou kancelář najít?

office

Můžete sledovat inzeráty a billboardy, ptát se známých. Nebo si jednoduše sednete k počítači a podíváte se na Aktuality. Jak už vyplývá z názvu, jedná se o mapu kanceláří. Z pohodlí domova si prohlédnete volné kancelářské prostory v Praze, Brně či Ostravě a zjistíte potřebné informace. Největší výběr je aktuálně v Praze (50 různých kanceláří), následuje Ostrava a poté Brno. Situace je ovšem proměnlivá a do budoucna by se služba mohla rozšířit i do menších českých měst.

Jak to funguje

OfficeMAP vám umožňuje vyhledávat kanceláře podle mnoha kritérií (velikost, umístění, klimatizace, zelený certifikát aj.). O vybrané kanceláři dostanete všechny potřebné informace. Jak je vidět například u nejvyšší kancelářské budovy třídy A v Praze s názvem City Tower, zjistíte i to, zda jsou v budově zdvojené podlahy, snížené podhledy a optická vlákna. A pokud vás bude zajímat cokoliv, co není uvedeno, je možné kontaktovat poradce, který má konkrétní lokalitu na starosti.

Tip: Úžasná je možnost vyznačit si myší na mapě jakýkoliv obrazec (kruh, mnohoúhelník nebo hvězdu). Systém poté vyhledává jen ve vyznačené oblasti.

Všechny funkce využijete až po přihlášení

Užitečným nástrojem se OfficeMAP stává až tehdy, když si v aplikaci na pronájem kanceláří založíte vlastní účet. Hvězdičkou si označíte kanceláře, které vás zaujaly, a kdykoliv se k nim můžete vrátit. Dvě zajímavé funkce vám pomohou při rozhodování:

1. Vytvoříte si vlastní mapu kanceláří, kterou lze stáhnout ve formátu PDF, vytisknout a ukázat kolegům.

2. Oblíbené kanceláře je možné snadno porovnat. Vedle sebe přehledně uvidíte, která z nich nabízí výhodnější vybavení za lepší cenu.

OfficeMAP nabízí opravdu spoustu kanceláří k pronájmu – od obyčejnějších až po špičkové, jakou je brněnské Aktuality. Určitě se vyplatí udělat průzkum, srovnávat a zjišťovat informace, vždyť kancelář neměníte každý rok.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz