Moderní krby jsou stylové a vaši domácnost oživí

Moderní krby do bytu jsou jako dělané pro to, aby interiér vašeho bydlení oživily a prosvětlily. V průběhu let ztratila totiž tato „velká kamna“ svou praktickou funkci, tu převzalo plynové či elektrické topení, a naopak mají mnohem výraznější funkci dekorativní. Ostatně zkuste si v obýváku představit pěkný, cihlový krb, s výraznou římsou ozdobenou fotkami dětí, vedle něj zdobené krbové nádobí a pár dekorativních dřevěných polínek. Není to hřejivá a příjemná představa? Pro nás rozhodně. Ovšem výběr krbu má určitá specifika, která nesmíte opomenout. Podívejme se na ně společně.

Moderní krby a jejich parametry

Při výběru si musíte moderní krby pečlivě prohlédnout. Největší roli pro vás nejspíše bude hrát vzhled. Je to jasné, vyplývá to už z jeho základní funkce. Dekorativnosti. Než si nějaký krb zvolíte, zkuste si ho představit tam, kam ho chcete umístit. Bude se tam hodit? Bude ladit se zbytkem pokoje? Nebude k němu potřeba dokoupit nějaké vybavení? To všechno je potřeba ještě před jeho koupí dobře rozmyslet. Hlavně se dobře podívejte na barvu zdí, nábytku, a srovnejte ji s barvou krbu. To samé pak bude platit pro jeho styl a design. Teprve pak můžete řešit další parametry.

krby

Moderní krby – vybírejte podle paliva i rozměrů

Ovšem moderní krby, to není jen vzhled, jak by se z předchozího odstavce mohlo zdát. Rozhodující jsou i další jejich specifika, především palivo. Tím nejběžnějším je dřevo, které je velmi výhřevné, ovšem má i některé nevýhody. Předně musíte pořád oheň hlídat a přikládat, nehledě na nepořádek, který z něj padá a roznáší se po domácnosti. Jinou alternativou jsou pro vás elektrické krby, které sice nedokreslí atmosféru domova tak věrně, ale zato jsou bezpečné a pohodlné. Poslední možností jsou pak biokrby, ve kterých se spaluje líh. Zapomenout byste však neměli ani na kontrolu rozměrů krbu, aby se vám vešel do pokoje. Jinak by byla koupě zbytečná. Zkrátka, při koupi si prohlédněte tyto tři parametry, a víc už jsou pouze detaily. Více naleznete na LevneKrby.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz