Moderní kanceláře blízko letiště? Hadovka Office Park

Již 15 let Hadovka Office Park, administrativní komplex vystavěný v krásné části Prahy s hlubokou historií, nedaleko letiště, nabízí 24 800 m2 kancelářských prostor spolu s 420 parkovacími místy umístěnými ve dvou podzemních podlažích. Komplex tvoří dvě budovy se 4 vchody, o které je stále velký zájem.

14438-cbre-hadovka-office-park

Sídlí zde kupříkladu: Siemens, BGP Product Czech Republic s. r. o., Hadovka Services s. r.o., AbbVie s. r. o., Asociace pro podporu patentů a značek, Asociace výrobců klinické výživy, zájmové sdružení, Hadovka Property s. r. o., Abbott Laboratories s.r. o. a Nemetschek Scia s. r. o.. Své místo tu v průběhu 15-leté existence nalezli i společnosti Mary Kay, letecká společnost British Airways, Novo Nordisk, Sanofi-aventis, Sun Microsystems, kulturní a informační kancelář Taipei a mnoho dalších.

Kde se Hadovka Office Park nachází?

Kanceláře Hadovka se nachází na Evropské ulici, což slibuje velmi dobré spojení s centrem Prahy (metrem ze stanice metra A – Dejvická a několika tramvajemi), automobilem se velmi snadno dostanete na Pražský okruh a je zde i přímé spojení na mezinárodní letiště Václava Havla, kam se dostanete cca do 10 minut jízdy.

Historie Hadovka Office Park

Hadovka Office Park byla projektem spolupráce německé developerské společnost Hochtief Development a české dceřiné společnosti HTP ČR s. r. o. Projekt byl kombinací spekulativního developmentu a developmentu na bázi předpronájmu. 50% budovy bylo vytvořeno na míru společnosti Siemens, která si prostory ještě před výstavbou pronajala. O architektonickou stránku se postarala společnost Pata a Frýdecký, architekti s. r. o. Projekt byl dokončen v roce 2000.

Hadovka Office Park je zcela výjimečným kancelářským komplexem, těch nejvyšších kvalit, za což byl také i oceněn a získal první místo v kategorii kancelářských projektů v prestižní soutěži “Nejlepší z realit” – Best of Realty.

Kanceláře Hadovka jsou aktuálně k pronájmu

Využijte té výjimečné šance, kdy jsou zde kanceláře k pronájmu. K dispozici je tu pro vás i showroom. V budově s vlastním parkováním pro nájemce i návštěvy je dále také i špičková restaurace, kavárna a fitness centrum.

O lokalitě Hadovka

Hadovka se nachází v Dejvicích na Hanspaulce, poblíž Evropské ulice. Hadovka Office Park nese název po unikátní usedlosti, kterou naleznete v sousedství. Tato usedlost vznikla v místě sedmi malých vinic z 16. století, které byly postupně spojeny do jednoho velkého celku. Po třicetileté válce získal pozemky císařský notář a právník František Ferdinad de Serponte a usedlosti se začalo říkat Serpentka. Odtud už není daleko k hadovi, protože serpens je přece latinsky had. František Ferdinand vinice sice zvelebil, ale velmi se zadlužil, a tak byly pozemky po jeho smrti prodány. Majitelé se tu posléze střídali. Za vlastnictví faráře Antonína Messlera, v půlce osmnáctého století, byla tady vybudována kaple Nejsvětější Trojice. Usedlost na tomto místě vyrostla do konce 18. století, kdy ji odkoupil Vojtěch Vincenc Zarda, pražský profesor lékařství a vybudoval tady anglický park. Zámeček byl však vybudován až o 50 let později, s novým majitelem Gabrielem Františkem Janouškem, majitelem továrny na zámečnické výrobky. Zámeček byl vystavěn v novogotickém stylu podle architekta profesora Josefa Niklase.

Po nějaké době se zámeček stal majetkem metropolitní kapituly a v objektu byla zřízena domácí kaple. V létě tu sídlili svatovítští probošti. Před druhou světovou válkou byl celý objekt rozsáhle rekonstruován a modernizován. Po válce, přesněji od roku 1948 tu našlo své sídlo kanadské velvyslanectví. Nyní jej má nový majitel a objekt čeká nová budoucnost. Významná památka dala jméno nejen Office Park Hadovka, ale i tramvajové zastávce a protilehlému parku, který lemuje údolí bývalého Dejvického potoka.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz