Modelkou v každém věku, zralé modelky jsou v kurzu

Hledáme zralý modelky! Tahle země není jenom pro mladý! Hlásá projekt i60 Senior Fashion.

Jaký je projekt i60 Senior Fashion?

Proč se v časopisech a na módních přehlídkách neobjevují starší ženy? Proč módu předvádějí zásadně mladá děvčata? Copak ženy nad padesát let nenakupují oblečení, neparádí se, nezajímají se o to, co je nového ve světě módy?Změnit se to pokusil magazín i60.cz. Už několik měsíců probíhá na tomto portále ojedinělý projekt Senior Fashion aneb Hledáme zralé modelky. Je vám nad padesát let? Staňte se modelkou!

zralé modelky

Dámy, které se do projektu přihlásily, absolvovaly již několik módních přehlídek, na kterých sklízejí obrovské ovace. Projekt i60 Senior Fashion zaujal i média, o modelkách natočily reportáže televize, rozhovory přinesla některá rádia, velké články vyšly v několika největších českých médiích. Naposledy se módní přehlídka, které se účastnily i dámy z tohoto projektu, konala v Liberci v rámci akce Měsíc v růžové, organizovaném na podporu boje proti rakovině prsu. Na krátké video z této akce se můžete podívat zde.

Tip redakce:  Přírodní produkty pro Vaše zdraví

Projekt nekončí. Chystají se nejen další módní přehlídky, ale další akce propagující módu pro dámy ve vyšším věku. Více informací o tom, kde se přihlásit, najdete zde.

Magazín i60 však není zdaleka o módě. Najdete v něm další rubriky o cestování, zdraví, gastronomii či bydlení. Unikátní je magazín v tom, že na obsahu magazínu se podílejí sami jeho čtenáři. Ti připravují nejen zprávy ze svého regionu, ale píší i povídky či dokonce básně. Redakce magazínu již také svým čtenářům vydala sbírku básní.

Každý den pak najdete na stránkách www.i60.cz nejrůznější soutěže – o knižní ceny či DVD lze soutěžit ve vědomostním kvízu, v produktových soutěžích lze nyní vyhrát například zahradní štěpkovač, každý měsíc zde probíhají literární soutěže či videosoutěže.

Tip redakce:  Jsou kmenové buňky šarlatánstvím?

Čtenáři mohou nejen do magazínu psát, ale i komentovat články svých kolegů. Kromě toho mají možnost podle nejrůznějších kritérií vyhledávat lidi, kteří mají stejné zájmy. Díky magazínu tak vznikají nová krásná přátelství. Navštivte i vy magazín i60.cz, vždyť tahle země není jenom pro mladý!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz