Máte firmu a chcete ji rozvíjet? Seznamte se s RIS®!

Chcete-li, aby se vaše společnost rozvíjela, musíte zajistit, aby „stála na pevných základech“. Základním předpokladem rozvoje je stabilita a maximální dozor nad všemi úseky společnosti. Účinným nástrojem, který vám pomůže mít firmu pod kontrolou a současně zajistí perfektní součinnost jednotlivých úseků je RIS®. O co se jedná, jak funguje a kde ho pořídit?

nahledovy

Hlavní principy fungování RIS®

RIS® je zkratka pro racionalizovaný informační systém, který je účinným nástrojem pro malé, střední i velké firmy se stovkami zaměstnanců. Využití najde ve vedení společnosti a vřele ho přivítají i všichni zaměstnanci. Podnikový systém RIS® má modulové řešení. To znamená, že pokrývá všechny oblasti firmy. Jednotlivé modely jsou vypracovány tak, aby práci v dané oblasti zjednodušily a současně zvýšily efektivitu práce.

01 (1)

Součástí systému jsou například účetní systémy. Účetní modul obsahuje mimo jiné: Knihu pohledávek, závazků a podkladní knihu, dále nástroj pro bankovní operace, saldokonto obchodní i účetní, vnitropodnikové účetnictví a další nástroje. Vše je v elektronické podobě, takže k účetnictví mají přístup nejen pracovníci účtárny, ale i vedoucí pracovníci, a to kdykoliv potřebují.

 

RIS® je dostupný ve 4 formách 

Aby mohl být podnikový systém využit ve všech podnicích, byl vytvořen ve 4 základních formách. První z nich je Podnikový informační systém RIS, který je určen pro středně velké firmy a obsahuje moduly: účetnictví, prodej, finance a kontroling, majetek a evidence, manažerské řízení a rozhodování aj. Druhým je Ekonomický software RIS Start, který obsahuje méně modulů a je určen pro malé společnosti.

02 (1)

Třetím je manažerský informační systém. Tento je určen pro manažery a pracovníky controllingu. Má speciální funkce, které výrazně ulehčují práci spojenou s tvorbou výročních zpráv a jiných klíčových dokumentů. Čtvrtou variantou je Výrobní podnikový systém AR-RIS, který je určen pro podniky, které se zabývají výrobou. Kompletní popis všech variant najdete na saul.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz