Maria Šarapovová se stala tváří značky Porsche

Maria Šarapovová se stala tváří značky Porsche

Maria Šarapovová,  ruská tenisová hvězda, podepsala tříletou smlouvu se sportovní značkou Porsche. Porsche si vybralao Marii, aby se stala tváří kampaně, která začne v tomto týdnu Porsche Tennis Grand Prix ve Stuttgartu. Maria Šarapovová není v tomto oboru žáným nováčkem, v roce 2006 podepsala tříletnou smlouvu s Land Roverem.

Maria Šarapovová

Proč zrovna Maria Šarapovová?

„Maria Sharapová je výjimečný atlet. Kombinuje špičkový výkon a je vlastně kombinací elegance a výkonu,“ generální ředitel Porsche Matthias Mueller řekl na tiskové konferenci pondělní. „To jsou přesně ty vlastnosti, které jsou zapleteni do našich sportovních vozů.

Tip redakce:  Vlastníte vůz Volvo? Srba Servis & Volvo = Servisní akce 4+

„Maria je perfektní volbou. Její profil a charisma jsou ideální volbou pro Porsche. Ona je  uznávaná po celém světě a má vynikající pověst “ řekl generální ředitel Porsche Matthias Mueller.

Sharapova, kdo již má sponzorství nabídky v místě s Nike Cole Haan, Evian, Tag Heuer a Samsung byla potěšena, že se může připojit k Porsche týmu.

TIP redakce:

detox detoxikace ocista tela detoxikace organismuNanospaceLéčba hemoroidů

Překyselení organismu  Jak ulehčit alerigi        Léčba hemoroidů

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz