Luxusní bar Cabaret Aphrodite tak to jsou Lázně Rajecké Teplice

Nově otevřený luxusní bar CABARET APHRODITE, který je dalším příkladem rozsáhlých investic Slovenských liečebných kúpeľov (Slovenské léčebné lázně), a. s., Rajecké Teplice. Slouží ubytovaným hostům i veřejnosti pro různé zábavné společenské akce pod názvem ,,Cabaret Show”.

KRT-vonkajsivodnysvet5

Prostor však slouží nejen na skvělé víkendové kabaretní programy (zpěváci, imitátoři, kouzelník, tanečnice …), které si hosté užívají plnými doušky, ale jeho technické vybavení a zázemí je vhodné i pro organizování různých konferencí, seminářů a eventů.

Ples00018

Právě zmíněný Cabaret Aphrodite skrývá zajímavou historii, o níž se mnoho neví … V místnosti zůstaly původní vstupní trezorové dveře, za nimiž byl určitou dobu na podzim v roce 1938 tajně uložen československý státní poklad. ,,O českém státním pokladu ukrytém v našich lázních v Rajeckých Teplicích ze začátku druhé světové války kolují odpradávna různé zvěsti a povídky. V jedné se údajně říká, že kdo se při návštěvě baru Cabaret Aphrodite dotkne vstupních historických trezorových dveří, bude v budoucnu obdařen určitým blahobytem,​” prozradil Zdenko Miškolci.

????????????????????????????????????

Lázně Rajecké Teplice

 

Luxusní lázně Spa Aphrodite Rajecké Teplice ve svých zařízeních poskytují klientům ten nejvyšší komfort a jsou balzámem pro tělo i duši. Do lázní Spa Aphrodite se jezdí za léčebnými procedurami a termální léčivou vodou, luxusním ubytováním, vyhlášenou gastronomií a skvělou večerní zábavou v nově otevřeném baru Cabaret Aphrodite. Navštivte Cabaret Aphrodite jako hosté termálních lázní nebo si ho pronajměte na uspořádání firemního večírku, oslavy či uspořádání konference.
Více informací je na www.spa.sk, tel .: +421 41 5494 256-7, e-mail: spa@spa.sk

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz