Loterie – pochlubit se výhrou nebo zůstat v anonymitě?

Je tomu měsíc, kdy se štěstí usmálo i na jednoho Čecha a v EuroJackpotu vyhrál neuvěřitelných 2,4 miliardy korun. Všechna média se jej mermomocí snažila vyšťourat, ten se pro jistotu ani dlouho o svou výhru nehlásil. Nakonec však médiím odkázal, že šlo o náhodný tip a že chce zůstat v anonymitě. Vítěz EuroJackpotu tak zůstane utajen…

zahrajte-eurojackpot-online

A jak je to s vámi? Víte, co byste s takovou hromadou peněz udělali a zda byste chtěli zůstat v anonymitě anebo byste se chtěli se svým štěstím pochlubit celému světu? Jak už to bývá, každé má své pro a proti.

Výhody anonymity

Když se štěstí na vás usměje a loterie vylosuje váš tiket, rázem se vám jednou pro vždy změní svět. Kromě otázky, co s penězi, však stojíte i před dilemou, zda světu svou tvář odhalit, či ne. Pakliže se rozhodnete zůstat v utajení, vyhnete se celé řadě nedorozumění a nepříjemných situací. Vystoupení na veřejnost totiž bývá spojeno se závistí, s větším rizikem vykradení a rovněž i s velkým zájmem veřejnosti a novinářů. Aby toho však nebylo málo, obracet se na vás budou i zcela cizí lidé s prosbou o dar či půjčku.Takovýto tlak zcela pochopitelně ovlivní celou rodinu. Tím, že zůstanete v anonymitě, budete ušetřeni od všech těchto dějů a vy se v klidu věnujete plnění svých vlastních snů a tajných přání, které si díky výhře můžete dopřát. Lottoland vaši anonymitu zajistí a s vašimi informacemi naloží přesně podle vašeho přání.

Výhody slávy

Jste vítěz rekordního EuroJackpotu a chcete, aby o vás svět slyšel? Není problém, velké loterie obvykle pro výherce těchto jackpotů pořádají tiskové konference, ke nechybí velká média. Prahnete-li po slávě, uvidíte, jaký kolotoč se pak rozpoutá. Vystoupení z anonymity vám dává šanci ovlivňovat okolní dění, názory i pohledy. Pokud svou slávu dobře využijete, máte šanci změnit to, na čem vám velmi záleží. Snad nebudeme příliš troufalí, když řekneme, že máte příležitost ovlivnit svět.
Vítěz EuroJackpotu si rozhodne sám, jakou cestou se vydá. Lottoland vždy plní přání vítěze. Teď už vám tedy schází jen to jediné, ticket na EuroJackpot a stát se vítězem.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz