Lis na pet lahve a na plechovky

V dnešní době je víc než kdy předtím kladen důraz na ekologii. Ne všichni však tuto výzvu berou vážně. Pokud si myslíte, že Vás je ekologický způsob života připraví o čas, pak vězte, že je tomu právě naopak. Začít dělat věci ekologicky je často tak jednoduché.

lis na pet

Lis na pet lahve a na plechovky

Třídění odpadu je jednou z mnoha variant, kterou je možné přímo se podílet na ekologickém fungování nás všech. Dnes a denně se potýkáme s narůstajícím množství plastu. A právě prázdné plastové lahve jsou dost nevýhodné, co se prostoru týče. Dokáží ho zabrat skutečně hodně. A jejich manuální likvidace může být velmi časově náročná a značně nepohodlná. Mačkat lahve rukama, nebo na ně šlapat nohama, je nejen fyzicky namáhavé a někdy i komické, v té nejhorší variantě může vést i k úrazu. Existuje ale skutečně jednoduché a velmi efektivní zařízení, které doslova v pár vteřinách tento problém vyřeší. Lis na pet lahve, je skvělým pomocníkem využitelným v podstatě kdekoli. Je vhodný do kterékoli domácnosti, kanceláře i dalších prostor. Tento lis na plastové lahve je velmi lehce přimontovatelný na zeď. Vypadá elegantně a zároveň je velmi odolný. Poté co do něj pet lahev vložíte, a to samozřejmě bez víčka nebo s víčkem, které je částečně uvolněné, pak už jedním jednoduchým tahem páky lahev zmáčknete a poté víčko dotáhnete. Tím docílíte toho, že zůstane ve stejném tvaru.

PET lahve a plechovky

Z původní velikosti z ní zbude zhruba dvacet procent, což je skvělý výsledek. Pokud řešíte stejný problém také s plechovkami, je k dispozici také lis na plechovky. Pracuje na stejném principu, jako lis na plastové láhve. Navíc je použitelný také k lisování plastových lahví s obsahem 0,5 litru. Ušetřete si námahu, nervy i prostor tím, že necháte lis pracovat za Vás. Tento ekologický přístroj, určený k snadnému domácímu použití Vám ušetří místo ve Vaší popelnici, peníze i životní prostředí.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz