Lety balonem – tak jsme se nakonec dočkali

S manželem jsme zhruba před rokem dostali od starších dětí dárek ke kulatým narozeninám – let balónem. Byl to vlastně poukaz, který jsme měli možnost do roku použít. Nakolik byl říjen, počasí už nebylo tak ideální. Zkoušeli jsme to využít ještě v ten měsíc, ale po třech neúspěšných ranních vstávání jsme to odložili na jaro. A tady bychom chtěli poděkovat firmě, která prezentuje své lety balonem na portálu lety-balonem.cz za trpělivost, kterou s námi měli a také za vysokou profesionalitu, co se pilota týče.   Kvůli focení jsme si vybrali ráno. Bohužel, byla mlha, a jelikož je to neopakovatelný zážitek, raději jsme to zrušili. Nakonec jsme let v balonu odkládali až do konce srpna. Tehdy jsme se konečně dočkali pěkného počasí, dovolené byly již vyčerpány, takže jsme se mohli setkat – děti dole a my nahoře v balónu. Řeknu vám, byla to paráda, úžasný pocit, ani za mák jsem se nebála

Let balonem Ostrava může někomu připadat jako nuda

Letět nad Ostravou může někomu připadat nezáživné. Koho budou zajímat čpící komíny. Opak je pravdou a let balonem Ostrava byl příjemný zážitek. Třetí největší město republiky nabízí skvostnou podívanou na Polanský les – přírodní rezervaci stejně jako na Polanskou nivu. Také mě zaujala Halda Ema, ostravská kuželová halda s vrcholem ve výšce okolo 315 m n. m. Naleznete ji v oblasti Slezské Ostravy na pravém břehu řeky Ostravice a tvoří ji miliony tun vytěžené hlušiny z ostravských dolů. Lety balonem Ostrava nabízejí mnohem více, několika větami se nedají moje pocity vylíčit. Nesmím zapomenout na hrady a zámky v okolí Ostravy, jakoby jsme se dostali do pohádky.

Let balonem Olomouc – další pohádkový svět

Známý pohádkový hrad Bouzov byl první, co jsem z ptačí perspektivy spatřila ve chvíli, kdy nám pilot sdělil, že se vznášíme nad Hanou. Historických objektů v Olomouci je opravdu mnoho a vy to vše máte jako na dlani. Spojit let balonem Olomouc s letem balonem Ostrava byl moc dobrý nápad od našich mladých. V zimě budu silně přemýšlet, že si to zopakuji, protože prý může být déle ve vzduchu. Ještě ale musím najít sponzora.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz