Let balonem, vzhůru do oblak! Kupte si letenku ještě dnes

Ebalon.cz nabízí let balonem za cenu, kterou jinde nenajdete. Věřte, že taková nabídka se neodmítá a pokud jen trošku uvažujete, že byste se prolétli v oblacích, neváhejte. Zažijte něco nového, nevšedního. Buďte alespoň na chvíli volní jako ptáci, kteří si dnes a denně užívají pohled na svět z mraků.

Zvolte si svůj let balonem sami

Kromě klasického létu za akční cenu je možné pořídit si letenku na kotvený let balonem, let nad Prahou, zařídit lze také privátní let. Pro ty nejodvážnější je zde možnost seskoku z balonu. Co se týče dalších podrobností, i ty můžete ovlivnit. Můžete si totiž vybrat termín i místo, odkud chcete vyplout. Je tedy jen na vás, zda zvolíte Prahu, Křivoklátsko, nebo se proletíte nad Karlštejnem.

Jak let balonem probíhá?

Všechny lety balonem jsou uzpůsobeny k vašemu maximálnímu pohodlí. Balony, kterými Ebalon.cz létá, patří k největším ve Střední Evropě. Během letu se tak v koši nebudete s nikým mačkat tělo na tělo – budete mít dostatek prostoru, abyste měli ten nejlepší výhled. Během letu se navíc můžete občerstvit nealko nápoji, a po přistání přijde na řadu i sklenička sektu na oslavu úspěšného letu. Navíc dostanete malé občerstvení a památeční certifikát.

Proč vybrat let balonem?

S Ebalonem.cz zažijete nadstandartní zážitek, který vás rozmazlí a zanechá vám vzpomínky na celý život. Je zde navíc garance letu delšího, než jedna hodina. Celý let zabezpečí zkušený pilot, který je v oblacích jako doma. Všichni pasažéři jsou navíc během letu pojištěni, dokonce i jejich zavazadla.

Jak letenku získat?

Letenku na let balonem si můžete koupit na jednom ze čtyř míst v Praze a Středočeském kraji. Platnost letenky je jeden rok s tím, že po domluvě lze platnost prodloužit. Až budete připraveni vzlítnout, stačí zareagovat na jednu z informativních SMS, které vám budou průběžně chodit – budou obsahovat místa a časy příštích letů. Máte už své místo v koši? Na nic nečekejte!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

e-Žena.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz