Lavičky do parku v podání společnosti KOVO ART Poděbrady s.r.o.

Městské parky plné zeleně, lázeňské kolonády, upravené zámecké zahrady a pěší zóny jsou nejvíce frekventovaná místa, která vyžadují také prostor k odpočinku. Jako ideální řešení se nabízí betonové, kovové, ocelové a litinové lavičky, jež se pyšní dlouhou životností. Všechny uvedené druhy laviček najdete v produktovém portfoliu společnosti KOVO ART Poděbrady s.r.o., která má v této oblasti dlouholetou praxi.

parkové lavičky

Lavičky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Společnost KOVO ART má ve své nabídce kovové lavičky v mnoha designových variacích. Honosí se perfektní stabilitou, pevnými spoji a zaoblením hran. Lavičkám nechybí možnost ukotvení.

Lavička, která prostředí vtiskne punc originality

V nabídce jsou k dostání nejrůznější lavičky – od klasických, přes elegantní až po nápadité. Chcete-li zútulnit pěší zónu, můžete zvolit betonové lavičky. Kvalitní a pevný materiál je odolný vůči vandalismu, ale také vůči nepřízni počasí. Dřevěné latě jsou vyměněny za plastové, které jsou charakteristické minimální údržbou. Plastové latě navíc nestudí a nepromrzají, tudíž bez problémů přežijí zimu.

Okrasnou zahradu či park můžete vybavit litinovou lavičkou, jejíž chloubou jsou zajímavé prvky. Litinová lavička působí elegantně, a tak se do okrasné zahrady dokonale hodí.

KOVO ART vám vyjde vždy vstříc

Lavičky značky KOVO ART se honosí komfortním sezením, příjemným vzhledem a dlouhou životností. Investice do kvalitních laviček se brzy vrátí. Společnost KOVO ART přistupuje ke svým zákazníkům individuálně a vždy se snaží vyhovět jejich požadavkům. Pakliže si nevíte rady s výběre, můžete využít bezplatného poradenství. Ryze česká společnost, jejíž historie se začala psát v roce 2011, nabízí pětiletou záruku na všechny nabízené lavičky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz