Které části Prahy jsou pro developerské společnosti nejvíce zajímavé?

Developerské společnosti na území našeho hlavního města neustále připravují nové projekty k výstavbě novostaveb. Novostavby vznikají po celém území Prahy. Ovšem i zde platí, že některé části Prahy jsou pro developerů oblíbené více a některé méně. Výběr té správné lokality ovlivňuje mnoho faktorů – občanská vybavenost blízkého okolí, klid lokality, dostupnost do centra, místa k odpočinku, přírodní prostranství a mnohé další. Na základě těchto kritérií jsou vybírány lokality, které by pro případné rezidenty byly lákavé už samotným umístěním.

Oblíbené jsou v současnosti části Praha 5, Praha 9 i Praha 10

Části Praha 5, Praha 9 a Praha 10 v současnosti patří mezi velmi oblíbené lokality, kde developerské společnosti v Praze umísťují své nové projekty. Vše je způsobeno především poptávkou na trhu. Mnozí zákazníci a rezidenti projevují zvýšený zájem o tyto lokality a prodej bytů v Praze 10, Praze 9 a Praze 5 je v současnosti často vyhledávaným termínem. Všechny tyto lokality zároveň splňují veškeré požadavky občanské vybavenosti, dostupnost do centra a v přímé blízkosti nových projektů je vždy plno zeleně a míst k relaxaci a odpočinku. Vybírat je možno hned z několika projektů od různých developerských společností. Detailní rozdělení pražských částí si můžete prohlédnout zde.

Tip redakce:  Chladicí boxy Coldline

finep

 

Stabilní developeři na zvýšený zájem samozřejmě reagují

Stabilní developerské společnosti samozřejmě vnímají zvýšený zájem o bydlení ve zmíněných částech Prahy. Snaží se tedy své projekty umístit právě zde, aby zákazníkům mohli nabídnout opravdu to, co chtějí. Příkladem může být i společnost Finep, která je považována za jednu z nejvýznamnějších developerských společností působících v hlavním městě. Tato společnost si zvýšenou oblibu jednotlivých lokalit samozřejmě uvědomuje a ví, že o prodej bytů Praha 9, Praha 5 a Praha 10 je velký zájem. Proto v každé, ze zmíněných lokalit má připraven nový projekt.

 

Nejen bytové domy ke koupi, ale i družstevní byty, rodinné domy a komerční prostory

V Praze samozřejmě nevznikají pouze novostavby ve formě bytových domů s jednotlivými byty ke koupi. Developerské společnosti myslí i na družstevní byty Praha. Nechybí ani novostavby v podobě rodinných domků v okrajových částech Prahy nebo vilek hned poblíž centra. Protože Praha je město byznysu, nesmí chybět ani výstavba nových komerčních prostor k podnikání. V současnosti jsou tedy oblíbenými a vyhledávanými lokalitami části Prahy 5, 9 a 10. ovšem nikde není psáno, že se tato situace nemůže za pár let změnit.

Tip redakce:  MS v hokeji, aneb hokejové šílenství

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz