Krimi, to je moje gusto

Lidé odjakživa rádi řeší záhady, k těm patří často také řešení kriminálních případů a zápletek kriminálního charakteru. Krimi filmy a detektivní příběhy se natáčí prakticky odjakživa, mezi českou klasiku patří určitě 13. revír nebo 105 % alibi, které naleznete ještě společně se snímky Kde alibi nestačí a Vraždou v ostrovní ulici ve zlaté kolekci 4 DVD – České detektivky. Jde o skutečně hvězdný výběr českých detektivek s výjimečným obsazením v čele s Karlem Högerem, Janem Plachtou nebo Oldřichem Novým. Tyto černobílé snímky patří ke skutečně zlatému dědictví české kinematografie. K novějším oblíbeným detektivním snímkům patří především seriál Četnické humoresky, který se odehrává v období první republiky a zpracovává případy podle podkladů získaných z archivu soudobých četnických stanic.

1397460785_RVKdv

Protřepat, nemíchat

Když se řekne detektivka, většině lidí vytane na mysli nezdolný agent James Bond, bondovky z různých období podle představitelů agenta 007 nebo jako kompletní kolekci všech bondovek můžete rovněž dostat na FilmnaDVD.cz vedle mnoha dalších, jako jsou třeba kultovní filmy Fantomas.

 

Je libo kovbojku?

1422890958_XnDan

Velkým úspěchem je také nový snímek Nespoutaný Django režiséra nejednoho kultovního snímku Quentina Tarantina. Tentokrát se jedná o jižanské drama z období těsně před vypuknutím Občanské války, jehož hlavním hrdinou je otrok Django. Ten má šanci získat díky nájemnému lovci lidí dr. Schultzovi svobodu, pokud se mu povede dopadnout vraždící bratry Brittlovi. Djangovi se tak zároveň naskytne příležitost najít milovanou ženu, kterou musel před lety nedobrovolně opustit. Ani jeden z hlavních hrdinů však netuší, jak blízko jsou nejnebezpečnějšímu dobrodružství svého života. Film má prvky westernu, kriminální zápletku, spoustu akce a jímavý děj. Neváhejte a rozšiřte vaši soukromou filmotéku o poutavé krimi filmy na DVD.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz